TIP: Máme pro vás novou knihu Dlouhověkost? Žádný problém! » zjistěte více

Karanténa: Naše studio je zavřeno, ale restaurace opět vaří

23. 3. 2020 | Novinky

Jak funguje naše studio a 1. terapeutická restaurace v době nařízené karantény? Přečtěte si aktuální informace.

Ve studiu nepracujeme

Momentálně ve studiu nepracujeme. Odpočíváme doma a připravujeme se na nápor po skončení karantény. Máme dané termíny terapií a masáží tak, aby měly co největší efekt a budeme se snažit dohnat týdenní zpoždění, aby se proces léčby u nikoho pokud možno nenarušil.

Pokud je třeba udělat změnu termínu například kvůli vyhlášení karantény pro celou ČR, dáme vám to vědět formou SMS, nebo vám zavoláme. Nemusíte si to tedy hlídat sami v souvislosti s momentální situací.

ČTĚTE TAKÉ ČLÁNEK: Odhalte, co způsobuje oslabenou imunitu a naučte se ji opět zlepšit.

V restauraci opět vaříme

Po dobu nařízené karantény vydáváme jídla z naší 1. terapeutické restaurace u vchodu. Aktuální menu přitom vždy vyvěsíme na FB stránce naší restaurace a najdete jej v příspěvcích.

Nesnězeno

Zároveň zadáváme pokrmy do aplikace Nesnězeno, kterou proto doporučujeme sledovat. V aplikaci si jednoduše najdete naši nabídku a můžete zde projevit o jídlo zájem. Následně zadáte, zda si pro něj chcete přijít osobně, nebo vám ho máme přivézt za stanovený poplatek (ten bude uvedený u pokrmu).

Dáme jídlo a Wolt

Momentálně také pracujeme na zavedení rozvážky našich jídel prostřednictvím služby Dáme jídloWolt.

Ceny budou vždy součástí nabídky u jednotlivých jídel v aplikacích zavážkových firem. Pokud nám budete chtít přijít osobně, budeme se na složení jídla a cenách domlouvat individuálně.

Pracujeme na dalších receptech

Zároveň čas trávíme přípravou nových chutných receptů, kterými bychom rádi potěšili vaše chuťové pohárky.

Nevíte, co si po dobu nařízené karantény připravit k jídlu? Načerpejte inspiraci z našich receptů:

Podporujte naši terapii i z domova

Zatímco trávíte čas společně se svými nejbližšími, soustřeďte se na to, abyste naše dosavadní úsilí podpořili. Jak na to?

Mějte přehled o tom, co jíte

V ideálním případě si i nyní stále zapisujte svůj jídelníček. V rámci naší terapie totiž potřebujeme zjistit, zda je vaše tělo dostatečně vyživované a jaké množství kalorické a toxické zátěže získává. S tím souvisí i zapisování vaší emoční hladiny – například jak se v daný den cítíte, kolik máte energie a zda se u vás objevila úzkost.

Nezapomínejte na pohyb

I když trávíte čas především doma, snažte se dělat alespoň něco pro své zdraví. Na internetu najdete spoustu videí, podle kterých si můžete zacvičit. Myslete na každodenní protažení a pokud máte ve své blízkosti přírodu, vyrazte na procházku, nebo si zaběhat.

Myslete pozitivně

Abychom vám dokázali co nejlépe pomoct, potřebujeme váš pozitivní přístup. I v těchto těžších chvílích se proto snažte myslet pozitivně. Zejména pokud s naší terapií začínáte, může se stát, že se stav zlepšuje prozatím jen uvnitř a navenek není znát. To se může stát například u obezity nebo ekzémů. Ale tak jako prakticky u všeho, i v této situaci je důležité především vytrvat.

Opatrujte se

Závěrem vám přejeme, abyste si dostatečně odpočinuli a načerpali sílu na dobu, kdy se situace uklidní a bude možné pokračovat dál. Prozatím si můžete přečíst naše starší články v blogu, na které jste třeba dosud neměli čas:

Sdílejte na sociálních sítích

Rady a tipy pro váš lepší život

Všechny články

© Chambre de Charme s.r.o.
ochrana osobních údajů | cookies | všeobecné obchodní podmínky

Vytvořil MD webdesign - tvoříme obchodně úspěšné weby
Foto: Tomáš Kučera