Vyřešíme vaše fyzické, psychické a vztahové potíže

Zůstaňne v kontaktu
RSS Facebook

Řešení nespokojenosti se sebou samým

Zjistěte, jak vám moje terapie úspěšně pomůže zbavit se nespokojenosti se sebou samým.


Jaké potíže terapie úspěšně vyřeší

Co vás dnes trápí?

Nadváha, celulitida, zapáchající dech, ztráta vlasů, špatná pleť, plísně a ekzémy.

Závislost na alkoholu, cigaretách, cukru, nakupování, vztazích.

Výbušnost, náladovost, žárlivost, nepřejícnost, negativismus, strach ze změn, strach z neznámých situací, strach ze vztahu, strach ze samoty.

Ztráta důvěry v sama sebe, ztráta radosti z čehokoliv.

Obsah terapie

Terapií uvolním celé vaše tělo a vyrovnám jeho energetický systém. Postupně budeme pracovat na změně vašeho vztahu k sobě samým, na změně vašeho jídelníčku a celého životního stylu.


Vaše terapie krok za krokem

Doporučuji 10 terapií po 14 dnech, později po měsíci (pokud se budete držet strategie, jinak 1-2x týdně).

KROK 1: První terapie

Výsledky diagnostiky z tepu a jazyka si během první terapie ověříme na reflexních a svalových zónách těla. Čeká vás také akupunktura. Tu lze případně nahradit baňkováním, škrabkou qua-sha a moxováním. Na závěr terapie vám vysvětlíme příčinu potíží a navrhneme následný postup.

 

KROK 2: Návazné terapie

Návazné terapie absolvujete u masérů. Ti dobře ovládají techniky tradiční čínské medicíny včetně masáže meridiánůakupunktury.

Tyto terapie vedou psychosomaticky = masér vám bude překládat řeč vašeho těla podle toho, co na něm vidí.  A poradí vám ohledně stravy a životního stylu.

Po masážích a terapii si můžete příjemně odpočinout.

KROK 3: Můj dohled v průběhu terapií

S maséry se pravidelně scházím, aby mi referovali  o vašem pokroku. Společně řešíme vaše dotazy a přání. A procházím také písemné záznamy z vašich masáži a průběžně navrhuji a opravuji další postup.

Během celého procesu terapií máte k dispozici mé telefonní číslo a můžete se na mě obrátit s jakýmkoli tělesným, či duševním trápením. Poradím vám, jak vaše potíže řešit.

KROK 4: Kontrolní terapie

Po skončení první sady terapií se spolu opětovně potkáme. Zkontroluji váš stav a ošetřím vás rozsáhlou akupunkturou. Následně stanovím nový směr terapií pro další období.

KROK 5: Udržovací fáze

Jakmile se váš zdravotní stav stabilizuje do podoby, s níž jste spokojení, terapie přejde do udržovacího stádia. V této fázi už o sebe budete schopni pečovat sami. A mou terapii si už budete jen užívat.


Příklad terapie

Délka léčby je přímo úměrná době, po kterou potíže trvají. Délku léčby pozitivně ovlivníte sami svou vstřícnou spoluprací.

Kdo

Žena, 45 let, úřednice.

Diagnóza

Vlastními slovy se popsala jako spokojená žena, která dosáhla vždy všeho, co si předsevzala. Přesto měla bez zjevného důvodu špatnou náladu, už od rána byla unavená, nic ji nebavilo a nedokázala se téměř z ničeho radovat.

Když mluvila o sobě, tak vždy velmi sebekriticky. Během chvilky na sobě dokázala najít spoustu chyb.

Průběh terapie

Masáže a akupunkturu absolvovala zpočátku 1x za 14 dní, později 1x měsíčně. Po terapii se vždy cítila „jakoby létala“,  velmi uvolněně a náladu měla výbornou. Bohužel to nikdy nevydrželo déle než 14 dní a potom se vše zase vrátilo do starých kolejí.

Hledání příčiny

V rámci terapie jsme přišly na to, že všechny cíle, které si předsevzala a jichž dosáhla, byly ve skutečnosti přáním jejích rodičů. Pozornost a láska rodičů byla totiž v dětství podmíněna splněním jejich představ o ní. Rodiče jí diktovali, jak se má chovat, co pro ni má být důležité, jaké má mít sny a co má cítit.

Ale protože se její osobnost značně lišila od představy rodičů, mívala s tím zvláště v pubertě značné potíže. Nicméně protože své rodiče milovala, ve starším věku se snažila jejich představy o ní samotné naplnit.  To ale znamenalo, že musela zapomenout na svůj vlastní život, na svoje sny a radosti.

Výsledek terapie

Klientka i přes to, že poznala příčinu svého stavu, odmítá žít život po svém. Už několik let se proto posunujeme vpřed jen velmi pomalu. Sama mě však ujišťuje, že terapie pro ni stále mají svůj význam.


Na kolik vás úspěšné vyřešení nespokojenosti přijde

Co máte v ceně

  • 60 minut vstupní konzultace, diagnostika, akupunktura, masáž
  • 30 minut relaxace a závěrečná konzultace po terapii
  • BONUS: bylinný čaj na míru pro vás
Kdo provádíCena
Terapeutka1 800 Kč/90 min
Masérka1 400 Kč/90 min

TIP: Poznejte práci všech masérů. Každý z nich do své práce vkládá specifickou, originální přidanou hodnotu.


Poptávka vstupní konzultace

Odešlete prosím následující formulář a naplánujeme si spolu vstupní konzultaci.

© Chambre de Charme s.r.o.
ochrana osobních údajů | cookies | všeobecné obchodní podmínky

Vytvoril MD webdesign - tvoříme obchodně úspešné weby
Foto: Tomáš Kučera