TIP: Máme pro vás novou knihu Dlouhověkost? Žádný problém! » zjistěte více

Řešení nespokojenosti se sebou samým

Zjistěte, jak vám naše terapie úspěšně pomůže zbavit se nespokojenosti se sebou samým.


Jaké potíže terapie úspěšně vyřeší

Co vás dnes trápí?

Nadváha, celulitida, zapáchající dech, ztráta vlasů, špatná pleť, plísně a ekzémy.

Závislost na alkoholu, cigaretách, cukru, nakupování, vztazích.

Výbušnost, náladovost, žárlivost, nepřejícnost, negativismus, strach ze změn, strach z neznámých situací, strach ze vztahu, strach ze samoty.

Ztráta důvěry v sama sebe, ztráta radosti z čehokoliv.

Obsah terapie

Terapií uvolním celé vaše tělo a vyrovnám jeho energetický systém. Postupně budeme pracovat na změně vašeho vztahu k sobě samým, na změně vašeho jídelníčku a celého životního stylu.


Vaše terapie krok za krokem

Doporučuji 10 terapií po 14 dnech, později po měsíci (pokud se budete držet strategie, jinak 1-2x týdně).

KROK 1: První terapie

Výsledky diagnostiky z tepu a jazyka si během první terapie ověříme na reflexních a svalových zónách těla. Čeká vás také akupunktura. Tu lze případně nahradit baňkováním, škrabkou qua-sha a moxováním. Na závěr terapie vám vysvětlíme příčinu potíží a navrhneme následný postup.

KROK 2: Návazné terapie

Naši terapeuti i maséři dobře ovládají techniky celostní a tradiční čínské medicíny včetně masáže meridiánůakupunktury.

Tyto terapie vedou psychosomaticky = terapeut či masér vám bude překládat řeč vašeho těla podle toho, co na něm vidí.  A poradí vám ohledně stravy a životního stylu.

Po masážích a terapii si můžete příjemně odpočinout.

KROK 3: Můj dohled v průběhu terapií

S terapeuty se pravidelně scházím, aby mi referovali  o vašem pokroku. Společně řešíme vaše dotazy a přání. A procházím také písemné záznamy z vašich masáži a průběžně navrhuji a opravuji další postup.

Během celého procesu terapií máte k dispozici můj e-mail a telefonní číslo a můžete se na mě obrátit s jakýmkoli tělesným, či duševním trápením. Poradím vám, jak vaše potíže řešit.

KROK 4: Udržovací fáze

Jakmile se váš zdravotní stav stabilizuje do podoby, s níž jste spokojení, terapie přejde do udržovacího stádia. V této fázi už o sebe budete schopni pečovat sami. A naši terapii si už budete jen užívat.


Příklad terapie

Délka léčby je přímo úměrná době, po kterou potíže trvají. Délku léčby pozitivně ovlivníte sami svou vstřícnou spoluprací.

Kdo

Žena, 45 let, úřednice.

Diagnóza

Vlastními slovy se popsala jako spokojená žena, která dosáhla vždy všeho, co si předsevzala. Přesto měla bez zjevného důvodu špatnou náladu, už od rána byla unavená, nic ji nebavilo a nedokázala se téměř z ničeho radovat.

Když mluvila o sobě, tak vždy velmi sebekriticky. Během chvilky na sobě dokázala najít spoustu chyb.

Průběh terapie

Masáže a akupunkturu absolvovala zpočátku 1x za 14 dní, později 1x měsíčně. Po terapii se vždy cítila „jakoby létala“,  velmi uvolněně a náladu měla výbornou. Bohužel to nikdy nevydrželo déle než 14 dní a potom se vše zase vrátilo do starých kolejí.

Hledání příčiny

V rámci terapie jsme přišly na to, že všechny cíle, které si předsevzala a jichž dosáhla, byly ve skutečnosti přáním jejích rodičů. Pozornost a láska rodičů byla totiž v dětství podmíněna splněním jejich představ o ní. Rodiče jí diktovali, jak se má chovat, co pro ni má být důležité, jaké má mít sny a co má cítit.

Ale protože se její osobnost značně lišila od představy rodičů, mívala s tím zvláště v pubertě značné potíže. Nicméně protože své rodiče milovala, ve starším věku se snažila jejich představy o ní samotné naplnit.  To ale znamenalo, že musela zapomenout na svůj vlastní život, na svoje sny a radosti.

Výsledek terapie

Klientka i přes to, že poznala příčinu svého stavu, odmítá žít život po svém. Už několik let se proto posunujeme vpřed jen velmi pomalu. Sama mě však ujišťuje, že terapie pro ni stále mají svůj význam.


Na kolik vás úspěšné vyřešení nespokojenosti přijde

Co máte v ceně

  • 60 minut vstupní konzultace, diagnostika, akupunktura, masáž
  • 30 minut relaxace a závěrečná konzultace po terapii
  • BONUS: bylinný čaj na míru pro vás

TIP: Poznejte práci všech terapeutů a masérů. Každý z nich do své práce vkládá specifickou, originální přidanou hodnotu.

Brno

Kdo provádíCena
Šárka Eggerová2 200 Kč/90 min
Terapeutky1 800 Kč/90 min
Maséři1 600 Kč/90 min.

Praha

Kdo provádíCena
Šárka Eggerová2 600 Kč/90 min
Terapeutky2 300 Kč/90 min
Maséři2 000 Kč/90 min.

Péči za vás může uhradit váš zaměstnavatel formou předplatného, nebo příspěvku z FKPS. Na všechny návštěvy vystavíme faktury.


Poptávka vstupní konzultace

Odešlete prosím následující formulář a naplánujeme si spolu vstupní konzultaci.

Sdílejte na sociálních sítích

Rady a tipy pro váš lepší život

Všechny články

© Chambre de Charme s.r.o.
ochrana osobních údajů | cookies | všeobecné obchodní podmínky

Vytvořil MD webdesign - tvoříme obchodně úspěšné weby
Foto: Tomáš Kučera