Vyřešíme vaše fyzické, psychické a vztahové potíže

Přihlásit se

Zůstaňne v kontaktu
RSS Google+ Facebook

Řešení nespokojenosti se sebou samým

Zjistěte, jak vám moje terapie úspěšně pomůže zbavit se nespokojenosti se sebou samým.


Jaké potíže terapie úspěšně vyřeší

Co vás dnes trápí?

Nadváha, celulitida, zapáchající dech, ztráta vlasů, špatná pleť, plísně a ekzémy.

Výbušnost, náladovost, žárlivost, nepřejícnost, negativismus, strach ze změn, strach z neznámých situací, strach ze vztahu, strach ze samoty.

Závislost na alkoholu, cigaretách, cukru, nakupování, vztazích.

Ztráta důvěry v sama sebe, ztráta radosti z čehokoliv.

Obsah terapie

Terapií uvolním celé vaše tělo a vyrovnám jeho energetický systém. Postupně budeme pracovat na změně vašeho vztahu k sobě samým, na změně vašeho jídelníčku a celého životního stylu.

Příklad terapie


Vaše terapie krok za krokem

Doporučuji 3-5 terapií po 14 dnech, později po měsíci (pokud se budete držet strategie, jinak 1-2x týdně).

KROK 1: První terapie

Výsledky diagnostiky z tepu a jazyka si během první terapie ověřím na reflexních a svalových zónách těla. Čeká vás čistá masáž bez akupunktury.

KROK 2: Druhá terapie

Cílem druhé terapie je uvolnění, vyrovnání a rozpuštění napětí. Tato část obsahuje akupunkturu. Tu lze případně nahradit baňkováním, škrabkou qua-sha a moxováním.

KROK 3: Návazné terapie

Další terapie postupně rozvolňují ztuhlý svalový systém tlačící na vegetativní nervy a detailně čistí všechny energetické dráhy. Na konci každé terapie stanovíme strategii – co je třeba udělat k trvalému zlepšení zdravotního stavu.

KROK 4: Změna stravy

V dalším kroku připravíte svůj dvoutýdenní jídelníček a společně v něm uděláme vhodné změny. A to tak, aby každá změna probíhala pozvolna a zcela přirozeně.

KROK 5: Udržovací fáze

Jakmile se váš zdravotní stav stabilizuje do podoby, s níž jste spokojení, terapie přejde do udržovacího stádia. V této fázi už o sebe budete schopni pečovat sami. A mou terapii si už budete jen užívat.

Cena terapie


Příklad terapie

Délka léčby je přímo úměrná době, po kterou potíže trvají. Délku léčby pozitivně ovlivníte sami svou vstřícnou spoluprací.

Kdo

Žena, 45 let, úřednice.

Diagnóza

Vlastními slovy se popsala jako spokojená žena, která dosáhla vždy všeho, co si předsevzala. Přesto měla bez zjevného důvodu špatnou náladu, už od rána byla unavená, nic ji nebavilo a nedokázala se téměř z ničeho radovat.

Když mluvila o sobě, tak vždy velmi sebekriticky. Během chvilky na sobě dokázala najít spoustu chyb.

Průběh terapie

Masáže a akupunkturu absolvovala zpočátku 1x za 14 dní, později 1x měsíčně. Po terapii se vždy cítila „jakoby létala“,  velmi uvolněně a náladu měla výbornou. Bohužel to nikdy nevydrželo déle než 14 dní a potom se vše zase vrátilo do starých kolejí.

Hledání příčiny

V rámci terapie jsme přišly na to, že všechny cíle, které si předsevzala a jichž dosáhla, byly ve skutečnosti přáním jejích rodičů. Pozornost a láska rodičů byla totiž v dětství podmíněna splněním jejich představ o ní. Rodiče jí diktovali, jak se má chovat, co pro ni má být důležité, jaké má mít sny a co má cítit.

Ale protože se její osobnost značně lišila od představy rodičů, mívala s tím zvláště v pubertě značné potíže. Nicméně protože své rodiče milovala, ve starším věku se snažila jejich představy o ní samotné naplnit.  To ale znamenalo, že musela zapomenout na svůj vlastní život, na svoje sny a radosti.

Výsledek terapie

Klientka i přes to, že poznala příčinu svého stavu, odmítá žít život po svém. Už několik let se proto posunujeme vpřed jen velmi pomalu. Sama mě však ujišťuje, že terapie pro ni stále mají svůj význam.

Poptávka vstupní konzultace


Na kolik vás úspěšné vyřešení nespokojenosti přijde

Co máte v ceně

  • Vstupní a výstupní konzultace
  • 10 minut relaxace po terapii
  • BONUS: bylinné čaje a další relaxace
Kdo provádí Cena/hod.
Terapeut (Šárka Eggerová) + 30 minut diagnostika a relaxace 1 000 Kč
Masér 800 Kč

TIP: Sami si vyberte, ke komu chcete chodit. Doporučujeme minimálně 1 návštěvu terapeutky na 2  návštěvy masérů. Jedině terapeutka totiž může provádět diagnostiku a vyhodnocování vašeho pokroku.


Poptávka vstupní konzultace

Odešlete prosím následující formulář a naplánujeme si spolu vstupní konzultaci.

© Šárka Eggerová | všechna práva vyhrazena

Vytvořil MD webdesign - tvoříme obchodně úspěšné weby

Top