TIP: Máme pro vás novou knihu Dlouhověkost? Žádný problém! » zjistěte více

Recenze

Poznejte zkušenosti našich klientů, kterým terapie celostní a čínské medicíny pomohla.


Hana M.: K Šárce jsem se dostala na doporučení kamarádky, že nejde jen o masáž těla, ale hlavně pohlazení duše. Všechno do puntíku splněno. Ze setkání vždy čerpám ještě několik týdnů. Vždycky, když vejdu a zavřu za sebou dveře z venku, ocitnu se v jiném (velmi příjemném) světě, kde pro mě přestává existovat čas. Pro všechny, kdo chtějí za podpory odborníků na sobě pracovat, Chambre de charme vřele doporučuji.

Petra B.: Profesionální terapie, léčení těla i mysli, příjemné prostředí a laskaví terapeuté, úžasná majitelka paní Šárka. Mohu jen doporučit, tohle se jednoduše nedá popsat, musí se zažít 👍.

Renáta M.: Jediná terapie mi neskutečně pomohla. Bude to sice ještě běh na dlouhou trať, ale paní terapeutka Šárka Eggerová skutečně ví co dělá. Věděla jsem, že hledám někoho, kdo se na daný problém podívá z mnoha stran a bude se o vás zajímat jako o celek. Splnilo to nadrámec mých očekávání. Uvidím , co další terapie, které už bohužel nejsou u paní Šárky

Věra S.: Dobrý den,
chtěla bych poděkovat Šárce za její ochotu, znalosti a vstřícnost a jak se stará o svoje klienty. Chodím k ní již delší dobu a hodně mi pomohla. Vzhledem k tomu že léčí tělo fyzicky i psychicky je ohromné. Tím mě připravila na měsíční pobyt v Thajsku, což jsem zvládla perfektně. Absolvoval jsem thajské masáže, dopřála si thajská jídla, samozřejmě koupání, trochu sportu a hlavně dosti vysoké teploty. Po návratu moje kroky mířily do salonu k Šárce. Vyladila moje tělíčko tak, že nepocituji žádné velké problémy z celkem dlouhé zpáteční cesty. Thajské masáže jsou výborné ale u Šárky mám tu výhodu že je zde spojené ošetření těla i duše.  Moc, moc děkuji. Věra

Lenka K.: K Šárke chodím už vyše 2 rokov a dalo by sa povedať, že mi zachránila život a otvorila oči. Odmalička som bojovala s atopickým ezémom, ktorý sa mi v istom období života výrazne zhoršil. S pomocou Šárky, jej rád, vedenia a povzbudzovania, som pochopila, kde leží príčina mojich problémov a keď som na tom začala pracovať, ekzém sám ustúpil. Bohužiaľ sa jednalo o nefungujúce vzťahy v rodine, takže som musela urobiť niekoľko ťažkých rozhodnutí a aj naďalej na sebe a vzťahoch v mojom okolí pracujem, ale ekzém sa drží pod kontrolou. Vďaka vedeniu v Chambre de Charme som silnejšia a udržujem svoju psychickú aj fyzickú kondíciu v dobrom stave. Takže ďakujem vám všetkým za všetko! A odporúčam ďalej! 🙂

Ivana T.: Kamarádka mi řekla, běž k Šárce, ona Tě namasíruje a rozebere. Tak jsem šla. Hned za dveřmi, když mi Šárka podala ruku a potom celá ta návštěva, to bylo jako v ráji. Ještě dalších 14 dnů, když jsem o ní někomu říkala, projel mnou takový klid a ulevilo se mi. Teď chodím pravidelně a nemohu se dočkat další návštěvy. Ať je to konkrétní zdravotní problém  nebo hlavně ta psychika, pomůže nejen Šárka, ale i ostatní. Mně už dokonce i muži (Jirka a Adam),  ke kterým jsem dříve vůbec nechtěla chodit. Pokud máte nějaký problém, potřebujete si vydechnout, poradit, pohladit po duši, neznám lepší místo a lepší lidičky.

Soňa J.: K Šárce jsem přišla na doporučení mé nejlepší kamarádky. Měla jsem dlouhodobé zdravotní potíže. Šárka, její tým a jejich terapie se staly nedílnou součástí mého života, naučila jsem se jak si vážit sebe samé, jak se o sebe starat, abych byla šťastnější, a tedy zdravější. Akupunktura, meridiánové masáže, cvičení, změna stravy, životních postojů, a to především k sobě, to vše společně a neoddělitelně mi pomáhá se dostat do formy a zase si začít užívat život. Určitě doporučuji všem, já jsem moc vděčná, že jsem Šárku poznala, protože je to člověk, který má schopnost uzdravovat, a to jak tělo, tak i duši.

Veronika H.: Do Chambre de Charme chodím cca 7 měsíců a jsem velmi spokojená. Nejdůležitější pro mě je, že paní Šárka je velký profesionál a mám u ní pocit, že chápe a řeší můj zdravotní stav komplexně. Každou masáž si moc užívám a vždy odcházím maximálně odpočatá a spokojená.


Co chcete úspěšně vyřešit?

Bolesti těla

Alternativní medicína: řešení bolestí těla

Bolesti hlavy, ramen, zad, zápěstí, končetin, svalů, šlach, kostí, kyčlí, zubů, celého těla…

Začněte zde

Sdílejte na sociálních sítích

Rady a tipy pro váš lepší život

Všechny články

© Chambre de Charme s.r.o.
ochrana osobních údajů | cookies | všeobecné obchodní podmínky

Vytvořil MD webdesign - tvoříme obchodně úspěšné weby
Foto: Tomáš Kučera