Vyřešíme vaše fyzické, psychické a vztahové potíže

Přihlásit se

Zůstaňne v kontaktu
RSS Google+ Facebook

Řešení psychických potíží

Zjistěte, jak vám moje terapie úspěšně pomůže od psychických potíží.


Jaké potíže terapie úspěšně vyřeší

Trápí vás

Nízké sebevědomí, stres, nesoustředěnost, nespavost, neschopnost relaxovat, stále plná hlava myšlenek…

Obsah terapie

Terapie uvolní nahromaděné napětí a zprůchodní energetické blokády v akupunkturních drahách. A dále spolu upravíme váš životní styl.

Trápí vás

Frustrace, žárlivost, závist, negativismus, zlost, vztek, ztráta radosti, neschopnost přijmout cizí názor…

Obsah terapie

Terapie zprůchodní energetické dráhy a vyrovná přepětí a podpětí energetického systému. Především v játrech, žlučníku, ledvinách a močovém měchýři. Dále spolu upravíme vaši stravu a životní styl.

Trápí vás

Strach, fóbie, deprese, smutek, stále špatná nálada, přílišná sebekritika až nenávist sama k sobě, vyčerpanost, vyhoření, nechuť cokoliv řešit…

Obsah terapie

Terapie uvolní energetické blokády a vyrovná přepětí a podpětí energetického systému. Poté spolu upravíme vaši stravu a celý životní styl.

Příklad terapie


Vaše terapie krok za krokem

Doporučuji 3-5 terapií po 14 dnech, později po měsíci (pokud se budete držet strategie, jinak 1-2x týdně).

KROK 1: První terapie

Výsledky diagnostiky z tepu a jazyka si během první terapie ověřím na reflexních a svalových zónách těla. Čeká vás čistá masáž bez akupunktury.

KROK 2: Druhá terapie

Cílem druhé terapie je uvolnění, vyrovnání a rozpuštění napětí. Tato část obsahuje akupunkturu. Tu lze případně nahradit baňkováním, škrabkou qua-sha a moxováním.

KROK 3: Návazné terapie

Další terapie postupně rozvolňují ztuhlý svalový systém tlačící na vegetativní nervy a detailně čistí všechny energetické dráhy. Na konci každé terapie stanovíme strategii – co je třeba udělat k trvalému zlepšení zdravotního stavu.

KROK 4: Změna stravy

V dalším kroku připravíte svůj dvoutýdenní jídelníček a společně v něm uděláme vhodné změny. A to tak, aby každá změna probíhala pozvolna a zcela přirozeně.

KROK 5: Udržovací fáze

Jakmile se váš zdravotní stav stabilizuje do podoby, s níž jste spokojení, terapie přejde do udržovacího stádia. V této fázi už o sebe budete schopni pečovat sami. A mou terapii si už budete jen užívat.

Cena terapie


Příklad terapie

Délka léčby je přímo úměrná době, po kterou potíže trvají. Délku léčby pozitivně ovlivníte sami svou vstřícnou spoluprací.

Kdo

Muž, 33 let, ženatý, řidič z povolání.

Diagnóza

Klient trpěl depresemi, které se snažil tlumit antidepresivy. Většinu dne prospal. Spánek za volantem řešil kvůli udržení pozornosti extrémně rychlou jízdou. Vzhledem k velké únavě a výkyvům nálad se manželce a malému synovi věnoval jen velmi málo.

Průběh terapie

Při pravidelných terapiích jsem nejprve rozvolnila svalový systém, akupunkturou uvolnila energetické blokády, srovnala napětí v těle, a ušní akupunkturou vyrovnala psychiku. Upravili jsme pitný režim a stravování (muž byl často dehydrovaný a jeho organismus byl překyselený).

Hledání příčiny

Přes všechny rozvolňovací metody jsme se dostali k původu jeho stavu: Jeho otec byl agresivní alkoholik a často fyzicky napadal ženu i děti. Klient ještě jako dítě cítil povinnost chránit rodinu a stále ho pronásledovaly výčitky z toho, že to nedokázal.

Klient během terapie pozitivně spolupracoval. Sám se dokázal smířit se situací, že nebyl schopen rodinu ochránit. A během krátké doby se s celým traumatem úspěšně vyrovnal a vysadil antidepresiva.

Výsledek terapie

Dnes už moji péči nepotřebuje – žije spokojený, vyrovnaný a šťastný život i se svojí rodinou. Dle jeho vlastních slov ho terapie navíc naučila velké empatii k dětem.

Poptávka vstupní konzultace


Na kolik vás úspěšné vyřešení vašich potíží přijde

Co máte v ceně

  • Vstupní a výstupní konzultace
  • 10 minut relaxace po terapii
  • BONUS: bylinné čaje a další relaxace
Kdo provádí Cena/hod.
Terapeut (Šárka Eggerová) + 30 minut diagnostika a relaxace 1 000 Kč
Masér 800 Kč

TIP: Sami si vyberte, ke komu chcete chodit. Doporučujeme minimálně 1 návštěvu terapeutky na 2  návštěvy masérů. Jedině terapeutka totiž může provádět diagnostiku a vyhodnocování vašeho pokroku.


Poptávka vstupní konzultace

Odešlete prosím následující formulář a naplánujeme si spolu vstupní konzultaci.

© Šárka Eggerová | všechna práva vyhrazena

Vytvořil MD webdesign - tvoříme obchodně úspěšné weby

Top