TIP: Máme pro vás novou knihu Dlouhověkost? Žádný problém! » zjistěte více

Rady a tipy pro váš lepší život

Proč je důležité, aby byly naše mozkové hemisféry vyrovnané

Náš mozek je rozdělen na pravou a levou hemisféru. Víte, jaké konkrétní aktivity každou z těchto hemisfér aktivují? A proč je důležité je držet v rovnováze?

Otevíráme pro vás novou pobočku v Praze

Máme pro vás skvělou zprávu. Už v červnu pro vás otevíráme zbrusu novou pobočku v Praze. Na co se můžete těšit? Jakých seminářů se můžete zúčastnit? A jak probíhá naše netradiční kosmetika? 

I zajištěné lidi může trápit špatný psychický stav

Zajištění lidé mají skvělé životní podmínky, dodržují životosprávu a zaměřují se na práci na sobě. Přesto se u nich mohou objevovat pocity nejistoty, úzkosti, deprese a špatná nálada. Jak je to možné? 

Co ubližuje našemu žlučníku a jak jeho zdraví podpořit

V minulém článku jsme si vysvětlili, že játra a žlučník tvoří pár, a to společně s dalšími částmi těla a psychickými stavy. Jedná se o šlachovitý systém, pojivovou tkáň, oči (jejich schopnost zaostřit), zuby špičáky, rozhodnost, cílevědomost, kreativitu a inspiraci. Ale i zlost, vztek, nespokojenost a zklamanost. Játra systému vévodí, a proto mají svého přímého ochránce – žlučník.

Systém jater a žlučníku: co našim játrům škodí?

Biologické jaro už začalo a s ním přichází i obnova jater a žlučníku. Tento systém těla v dnešní době potřebuje velkou podporu. Proč? Co přesně mu škodí a co je naopak vhodné mu dopřát?

Rady a tipy pro váš lepší život

Všechny články

© Chambre de Charme s.r.o.
ochrana osobních údajů | cookies | všeobecné obchodní podmínky

Vytvořil MD webdesign - tvoříme obchodně úspěšné weby
Foto: Tomáš Kučera