Rady a tipy pro váš lepší život

Jak na jarní detoxikaci organismu: co jíst a čemu se vyhnout?

Jaro se blíží. To biologické jaro, které je faktickým pozvolným probuzením organismu, začíná už 14.2.  I přes to, že teplota ještě není ideálně jarní, vše v nás i kolem nás se začíná probouzet do nového začátku. Velký příval energie nejprve spustí čištění všech starých nánosů a usazenin v těle. K čemu v tomto období přistoupit?

Perikard a tři ohně

Perikard a 3 ohně: jak tento systém můžete podpořit

V minulých dvou dílech jsem popsala působení energetického orgánového systému perikard a tři ohně v našem životě. A také konkrétní situace, jak si můžeme sami sobě škodit. Ale jak se naopak můžeme podporovat? To si ukážeme v tomto článku.

6 způsobů, jak člověk uzavírá svůj perikard a systém 3 ohňů

V minulém článku jsme si okrajově představili systémové orgány perikard a 3 ohně. V tomto článku se budeme zabývat příklady konkrétních situací, kterými si člověk sám sobě způsobuje potíže a spouští uzavírání zmíněného systému. Zároveň vám prozradím veškeré symptomy, které se s jednotlivými situacemi pojí. Možná se mezi nimi poznáte i vy. 

Perikard a tři ohně

Perikard a 3 ohně: jak systém funguje a co může způsobit jeho uzavření?

V našem studiu se hodně do hloubky zabýváme energetickými dráhami, neboli meridiány. V tomto článku se podrobněji podíváme na meridiány perikardu a tří ohňů, které jsou pro náš život velmi podstatné. 

Proč děti trápí psychické problémy a jak jim pomoct

V posledních dvou letech k nám do studia přicházejí maminky s dětmi, nebo s dospívajícími dětmi. Děti trpí ztrátou radosti, úzkostmi, depresemi, únavou, bolestmi hlavy, nespavostí a zažívacími potížemi. Jsou demotivované, nespolupracují, někdy jsou i agresivní. Během vyšetření vychází najevo, že děti většinu volného času tráví na sociálních sítích, u filmů, nebo u her. Navíc jí denně velké množství cukrů, tuků a chemikálií ve stravě. A právě v tom spočívá ten problém. 

Rady a tipy pro váš lepší život

Všechny články

© Chambre de Charme s.r.o.
ochrana osobních údajů | cookies | všeobecné obchodní podmínky

Vytvořil MD webdesign - tvoříme obchodně úspěšné weby
Foto: Tomáš Kučera