TIP: Máme pro vás novou knihu Dlouhověkost? Žádný problém! » zjistěte více

Osobní rozvoj

Proč děti trápí psychické problémy a jak jim pomoct

V posledních dvou letech k nám do studia přicházejí maminky s dětmi, nebo s dospívajícími dětmi. Děti trpí ztrátou radosti, úzkostmi, depresemi, únavou, bolestmi hlavy, nespavostí a zažívacími potížemi. Jsou demotivované, nespolupracují, někdy jsou i agresivní. Během vyšetření vychází najevo, že děti většinu volného času tráví na sociálních sítích, u filmů, nebo u her. Navíc jí denně velké množství cukrů, tuků a chemikálií ve stravě. A právě v tom spočívá ten problém. 

6 tipů, jak se rychleji dostat k vytouženým cílům

Lidé často po něčem touží, ale nevědomě se tomu vzdalují. Chcete být zdraví, šťastní, bohatí, oblíbení, krásní nebo zhubnout? V tomto článku se podíváme na několik rad, jak těchto cílů dosáhnout rychleji.

4 nejčastější přesvědčení, která zbytečně blokují váš růst

V našem studiu se často setkáváme s tím, že klienti na sobě sice chtějí pracovat, nicméně jejich stav se po zlepšení zase vrací zpět. Ne úplně. Ale pokud bychom s těmito lidmi přestali pracovat, dostali by se do výchozí pozice, v níž k nám přišli. Tito klienti bývají často zaklíněni v něčem, co si nesou z dětství, nebo jiné části svého života. Zjistěte, o jaká vnitřní přesvědčení se nejčastěji jedná.

Rady a tipy pro váš lepší život

Všechny články

© Chambre de Charme s.r.o.
ochrana osobních údajů | cookies | všeobecné obchodní podmínky

Vytvořil MD webdesign - tvoříme obchodně úspěšné weby
Foto: Tomáš Kučera