TIP: Máme pro vás novou knihu Dlouhověkost? Žádný problém! » zjistěte více

Celostní medicína

3 typy závislostí a jakým způsobem nám ubližují

Víte o tom, že lze rozlišit celkem tři typy závislostí. Zjistěte, jaké problémy se s každým tímto typem pojí a jak z nich ven. 

Příběh ze života: jak naše terapie pomohla nespokojené ženě

Proč pouhá znalost teorie nestačí k tomu, abychom ve svém životě viděli změnu? Co všechno je důležité pro to, abychom dosáhli úspěchu? A jak naše terapie pomohla dlouhodobě nespokojené ženě?

Proč je důležité, aby byly naše mozkové hemisféry vyrovnané

Náš mozek je rozdělen na pravou a levou hemisféru. Víte, jaké konkrétní aktivity každou z těchto hemisfér aktivují? A proč je důležité je držet v rovnováze?

I zajištěné lidi může trápit špatný psychický stav

Zajištění lidé mají skvělé životní podmínky, dodržují životosprávu a zaměřují se na práci na sobě. Přesto se u nich mohou objevovat pocity nejistoty, úzkosti, deprese a špatná nálada. Jak je to možné? 

Co ubližuje našemu žlučníku a jak jeho zdraví podpořit

V minulém článku jsme si vysvětlili, že játra a žlučník tvoří pár, a to společně s dalšími částmi těla a psychickými stavy. Jedná se o šlachovitý systém, pojivovou tkáň, oči (jejich schopnost zaostřit), zuby špičáky, rozhodnost, cílevědomost, kreativitu a inspiraci. Ale i zlost, vztek, nespokojenost a zklamanost. Játra systému vévodí, a proto mají svého přímého ochránce – žlučník.

Rady a tipy pro váš lepší život

Všechny články

© Chambre de Charme s.r.o.
ochrana osobních údajů | cookies | všeobecné obchodní podmínky

Vytvořil MD webdesign - tvoříme obchodně úspěšné weby
Foto: Tomáš Kučera