Vyřešíme vaše fyzické, psychické a vztahové potíže

Přihlásit se

Zůstaňne v kontaktu
RSS Google+ Facebook

Řešení bolestí těla

Zjistěte, jak vám moje terapie úspěšně pomůže od bolestí vašeho těla.


Od jakých bolestí vám terapie pomůže

Trápí vás

Bolesti hlavy, ramene, zad, zápěstí, kolen, kyčlí, šlach nebo svalů.

Obsah terapie

Terapie uvolní energetické blokády v bolestivých oblastech, uvolní lymfatický systém a vyrovná energetický systém. Dále nastartuje změnu vašeho životního stylu a vašeho jídelníčku.

Trápí vás

Bolesti beder (hlavně po ránu), bolesti zubů, bolesti kostí.

Obsah terapie

V rámci terapie se postarám o posílení ledvin a prohřívání vašeho těla. A vy budete hlavně odpočívat. A společně zapracujeme na změně životního stylu.

Příklad terapie


Vaše terapie krok za krokem

Doporučuji 3-5 terapií po 14 dnech, později po měsíci (pokud se budete držet strategie, jinak 1-2x týdně).

KROK 1: První terapie

Výsledky diagnostiky z tepu a jazyka si během první terapie ověřím na reflexních a svalových zónách těla. Čeká vás čistá masáž bez akupunktury.

KROK 2: Druhá terapie

Cílem druhé terapie je uvolnění, vyrovnání a rozpuštění napětí. Tato část obsahuje akupunkturu. Tu lze případně nahradit baňkováním, škrabkou qua-sha a moxováním.

KROK 3: Návazné terapie

Další terapie postupně rozvolňují ztuhlý svalový systém tlačící na vegetativní nervy a detailně čistí všechny energetické dráhy. Na konci každé terapie stanovíme strategii – co je třeba udělat k trvalému zlepšení zdravotního stavu.

KROK 4: Změna stravy

V dalším kroku připravíte svůj dvoutýdenní jídelníček a společně v něm uděláme vhodné změny. A to tak, aby každá změna probíhala pozvolna a zcela přirozeně.

KROK 5: Udržovací fáze

Jakmile se váš zdravotní stav stabilizuje do podoby, s níž jste spokojení, terapie přejde do udržovacího stádia. V této fázi už o sebe budete schopni pečovat sami. A mou terapii si už budete jen užívat.

Cena terapie


Příklad terapie

Délka léčby je přímo úměrná době, po kterou potíže trvají. Délku léčby pozitivně ovlivníte sami svou vstřícnou spoluprací.

Kdo

Žena, 53 let, úřednice.

Diagnóza

Klientka dva roky trpěla stále se zhoršujícími bolestmi kyčlí. Chodila o berlích a bolest byla nesnesitelná.

Proto si nechala naplánovat operaci, jejíž podstatou byla výměna kyčlí. Naše první terapie proběhla 4 měsíce před naplánovanou operací.

Vyšetřením jsem zjistila, že kolem kyčlí jsou prstence ze stagnující lymfy. Tyto nánosy byly staré minimálně 20 let a jejich původcem byla špatná strava.

Průběh terapie

Začali jsme masážemi jednou za 14 dní. Zároveň jsme se společně domluvili na změně jídelníčku a pravidelném cvičení. Změna jídelníčku byla doslova radikální, ale cvičení zatím neslavilo velký úspěch. Zlepšení přesto přišlo velmi rychle – už po třetí masáži začala paní chodit pouze s jednou berlí.

Výsledek terapie

Po třech měsících terapie chodí klientka zcela bez berlí a plánovanou operaci zrušila. Za další čtyři měsíce bez problémů dobíhala autobus a chodila s vnukem do lesa, o čemž se jí dříve ani nesnilo.

Poptávka vstupní konzultace


Na kolik vás přijde zbavení se bolestí

Co máte v ceně

  • Vstupní a výstupní konzultace
  • 10 minut relaxace po terapii
  • BONUS: bylinné čaje a další relaxace
Kdo provádí Cena/hod.
Terapeut (Šárka Eggerová) + 30 minut diagnostika a relaxace 1 000 Kč
Masér 800 Kč

TIP: Sami si vyberte, ke komu chcete chodit. Doporučujeme minimálně 1 návštěvu terapeutky na 2  návštěvy masérů. Jedině terapeutka totiž může provádět diagnostiku a vyhodnocování vašeho pokroku.


Poptávka vstupní konzultace

Odešlete prosím následující formulář a naplánujeme si spolu vstupní konzultaci.

© Šárka Eggerová | všechna práva vyhrazena

Vytvořil MD webdesign - tvoříme obchodně úspěšné weby

Top