Vyřešíme vaše fyzické, psychické a vztahové potíže

Zůstaňne v kontaktu
RSS Facebook

Řešení bolestí těla

Zjistěte, jak vám moje terapie úspěšně pomůže od bolestí vašeho těla.


Od jakých bolestí vám terapie pomůže

Bolí vás hlava, záda, svaly

…nebo rameno, zápěstí, kolena, kyčle či šlachy.

Obsah terapie

Terapie uvolní energetické blokády v bolestivých oblastech, uvolní lymfatický systém a vyrovná energetický systém. Dále nastartuje změnu vašeho životního stylu a vašeho jídelníčku.

Trápí vás bolesti beder

…nebo zubů či kostí.

Obsah terapie

V rámci terapie se postaráme o posílení ledvin a prohřívání vašeho těla. A vy budete hlavně odpočívat. A společně zapracujeme na změně životního stylu.


Vaše terapie krok za krokem

Doporučuji 10 terapií po 14 dnech, později po měsíci (pokud se budete držet strategie, jinak 1-2x týdně).

KROK 1: První terapie

Výsledky diagnostiky z tepu a jazyka si během první terapie ověříme na reflexních a svalových zónách těla. Čeká vás také akupunktura. Tu lze případně nahradit baňkováním, škrabkou qua-sha a moxováním. Na závěr terapie vám vysvětlíme příčinu potíží a navrhneme následný postup.

KROK 2: Návazné terapie

Návazné terapie absolvujete u masérů. Ti dobře ovládají techniky tradiční čínské medicíny včetně masáže meridiánůakupunktury.

Tyto terapie vedou psychosomaticky = masér vám bude překládat řeč vašeho těla podle toho, co na něm vidí.  A poradí vám ohledně stravy a životního stylu.

Po masážích a terapii si můžete příjemně odpočinout.

KROK 3: Můj dohled v průběhu terapií

S maséry se pravidelně scházím, aby mi referovali  o vašem pokroku. Společně řešíme vaše dotazy a přání. A procházím také písemné záznamy z vašich masáži a průběžně navrhuji a opravuji další postup.

Během celého procesu terapií máte k dispozici mé telefonní číslo a můžete se na mě obrátit s jakýmkoli tělesným, či duševním trápením. Poradím vám, jak vaše potíže řešit.

KROK 4: Kontrolní terapie

Po skončení první sady terapií se spolu opětovně potkáme. Zkontroluji váš stav a ošetřím vás rozsáhlou akupunkturou. Následně stanovím nový směr terapií pro další období.

KROK 5: Udržovací fáze

Jakmile se váš zdravotní stav stabilizuje do podoby, s níž jste spokojení, terapie přejde do udržovacího stádia. V této fázi už o sebe budete schopni pečovat sami. A mou terapii si už budete jen užívat.


Příklad terapie

Délka léčby je přímo úměrná době, po kterou potíže trvají. Délku léčby pozitivně ovlivníte sami svou vstřícnou spoluprací.

Kdo

Žena, 53 let, úřednice.

Diagnóza

Klientka dva roky trpěla stále se zhoršujícími bolestmi kyčlí. Chodila o berlích a bolest byla nesnesitelná.

Proto si nechala naplánovat operaci, jejíž podstatou byla výměna kyčlí. Naše první terapie proběhla 4 měsíce před naplánovanou operací.

Vyšetřením jsem zjistila, že kolem kyčlí jsou prstence ze stagnující lymfy. Tyto nánosy byly staré minimálně 20 let a jejich původcem byla špatná strava.

Průběh terapie

Začali jsme masážemi jednou za 14 dní. Zároveň jsme se společně domluvili na změně jídelníčku a pravidelném cvičení. Změna jídelníčku byla doslova radikální, ale cvičení zatím neslavilo velký úspěch. Zlepšení přesto přišlo velmi rychle – už po třetí masáži začala paní chodit pouze s jednou berlí.

Výsledek terapie

Po třech měsících terapie chodí klientka zcela bez berlí a plánovanou operaci zrušila. Za další čtyři měsíce bez problémů dobíhala autobus a chodila s vnukem do lesa, o čemž se jí dříve ani nesnilo.


Na kolik vás přijde zbavení se bolestí

Co máte v ceně

  • 60 minut vstupní konzultace, diagnostika, akupunktura, masáž
  • 30 minut relaxace a závěrečná konzultace po terapii
  • BONUS: bylinný čaj na míru pro vás
Kdo provádíCena
Terapeutka1 800 Kč/90 min
Masérka1 400 Kč/90 min

TIP: Poznejte práci všech terapeutů. Každý z nich do své práce vkládá specifickou, originální přidanou hodnotu.


Poptávka vstupní konzultace

Odešlete prosím následující formulář a naplánujeme si spolu vstupní konzultaci.

© Chambre de Charme s.r.o.
ochrana osobních údajů | cookies | všeobecné obchodní podmínky

Vytvoril MD webdesign - tvoříme obchodně úspešné weby
Foto: Tomáš Kučera