TIP: Máme pro vás novou knihu Dlouhověkost? Žádný problém! » zjistěte více

Netradiční kosmetika – unikátní ošetření pleti

Díky našim výjimečným kosmetickým službám vaši pleť probudíme do krásy a pružnosti.


Co od nás můžete očekávat

 • Vaše obavy ze stárnutí a neatraktivity bereme vážně a povedeme vás k pěstování vnitřní krásy, na níž je ta vnější závislá.
 • Naučíme vás, jak nebýt závislí na ocenění okolí, jak najít vlastní hodnotu a umět ji navyšovat, aby byla pleť stále krásná.
 • Pečlivou, jemnou a kvalitní téměř hodinovou masáž, která výživné krémy dokonale zapracuje do pleti.

Co s naší kosmetickou službou získáte

 • Pochopíte propojenost jednotlivých lidských orgánů s pletí, což využijete při péči o pleť.
 • Po absolvování naší kosmetiky bude vaše pleť krásná a vyživená.
 • Po masáži pleti celé vaše tělo zrelaxuje díky uvolnění vegetativní nervové soustavy, kdy se mozek přepne z nastavení sympatikus do parasympatikus. 

Přistupujeme k vám individuálně

Připravíme pro vás individuální plán ošetření pleti v domácí péči. Nebo můžete každý měsíc chodit k nám. Každý individuální plán obsahuje jiné stěžejní techniky a aktivity.

Jaké techniky používáme

Pleť vnitřně vyživuje energie meridiánu žaludku. Věkem síla energie v meridiánu klesá. Ale pomocí akupunktury a speciálních masáží je možné meridián žaludku posílit natolik, aby nadále pleť vyživoval

Navrhneme vám optimální stravu a stravovací návyky. Tato strava vás vyživí, ale nezatíží energeticky a nezanáší tělo. Díky tomu bude pleť stále čistá a pružná.

Relaxovaná mysl se odráží na uvolněné a přirozeně pružné pleti. Povedeme vás k tomu, abyste si udrželi životní nadhled a nenechali se pohltit stresem a starostmi.


Používáme přírodní preparáty bez chemických přísad a konzervantů

Používáme preparáty Karel Hadek bez chemických přísad a konzervantů.

Pokožkou se krevním řečištěm do těla dostane vše, co se aplikuje právě na pokožku. Proto je třeba dobře vědět, co vaše kosmetika opravdu obsahuje.

Základem čisté, zdravé a pružné pokožky je čisté vnitřní prostředí bez odpadních látek. Krémy obsahující chemické přísady a konzervanty vnitřní prostředí kontaminují a tím působí kontraproduktivně.

Karel Hadek

Naše tipy pro vaši krásnější pleť

Co jíst a co ne

Zapomeňte na jídlo s chemickými přísadami a konzervanty a průmyslově zpracované potraviny. Ideální strava je založená na základních potravinách (rýže, čočka, pohanka, mrkev, cibule, panenský olej, koření…).

Vyhněte se alkoholu, uzeninám, kouření, těžkým pečeným a smaženým masům, smaženým pokrmům, sýrům, pochutinám, instantní kávě. Tedy všemu, co má v sobě chemii a dochucovadla.

Jak věnovat čas sami sobě

Udělejte si pravidelně čas sami na sebe. Je to důležité pro vnitřní pohodu. Jak na to?

Domluvte se na společné péči o domácnost, abyste měla čas na sebe. Ve volných chvílích meditujte, cvičte jógu, praktikujte dechová cvičení. A také často choďte do přírody, do sauny, na masáže a kosmetiku. Užijte si to.


Proč o sebe pečovat v každém věku

 • Nežárlete na ostatní ženy. Místo toho zůstaňte sama atraktivní vevnitř i zvenku.
 • Pečujte o sebe a budete se opravdu cítit dobře a dovolíte si pro sebe chtít víc – třeba i vyšší plat, lepší podmínky v práci, více lepších příležitostí.
 • Lidem, kteří o sebe pečují, více důvěřujeme. Vidíme totiž, že jim na něčem záleží a umí se o to starat.

Bude to fungovat?

Postačí jen, když s námi budete spolupracovat a budete se řídit našimi radami. Pak spolu budeme slavit úspěch.

Fungovat to ale nebude, pokud budete neustále ve stresu, unavení, nevyspaná, dehydratovaní, neustále pod vlivem kofeinu.

Zárukou našeho přístupu jsou přírodní zákony: pleť je věrným odrazem našeho vnitřního prostředí.

Jak dlouho vydrží efekt kosmetiky

O pleť je třeba se starat nejen pravidelnou návštěvnou u nás, ale také  každodenním domácím ošetřováním.

Efekt vydrží, čím více bude uvolněná, odpočatá a budete se dobře stravovat. V takovém případě klesá efekt kosmetiky jen velmi pomalu a s každou novou návštěvou narůstá. Pleť je stále více prozářená, pružná a jemná.


Na co se můžete těšit

 1. Během úvodního krátkého rozhovoru zjistíme vaše hlavní stresové faktory. V průběhu následného ošetření (přejete-li si) vedeme rozhovor ohledně životního stylu a stravování.
 2. Položíte se na polohované, vyhřívané lůžko. A vše zahájíme doplňovací akupunkturou do meridiánu žaludku, aby obsahoval dost energie pro její vytažení až do obličeje.
 3. Zkontrolujeme stav a druh pleti a domluvíme se na případné úpravě a barvení obočí a řas.
 4. Poté pokračujeme povrchovým a hloubkovým čištění pleti.
 5. Následuje aplikace séra a jeho vmasírování do pleti.
 1. Pokračujeme aplikací pleťového oleje a rozsáhlou masáží
 2. Poté aplikujeme pleťovou masku a necháme ji působit. Během jejího působení masírujeme a uvolňujeme šíji, vlasovou část (bez oleje) a speciálními hmaty resetujeme vegetativní nervovou soustavu.
 3. Po dokončení aplikace pleťové masky použijeme pleťový krém, který vmasírujeme do pokožky.
 4. Pak budete 10 minut o samotě odpočívat, aby celá péče dozněla a tělo se přenastavilo do parasympatiku.
 5. Na závěr spolu zkonzultujeme strategii – co je třeba ve vašem životě změnit, aby byla péče o pleť maximálně úspěšná a s dlouhodobým efektem.

Jak dlouho ošetření pleti trvá

Celá procedura trvá 90 minut. Z toho samotná péče 60 minut, 10 minut na odpočinek a 20 minut na analýzu stresu, stravy a životního stylu.

Cena ošetření pleti

Cena za 90minutové unikátní ošetření pleti je 1 600 Kč.

K tomu od nás obvykle získáte i milé překvapení.


Co na naše kosmetické služby říkáte

V salonu vládne úžasná atmosféra, která na vás dýchne hned, jak tam vkročíte. A co se týče kosmetiky – je to velmi příjemná procedura, od čištění pleti až po úžasnou masáž obličeje a dekoltu, zakončená příjemnou relaxací, kdy si odpočine jak tělo, tak i duše. Používají se pouze přírodní produkty a po celou dobu jsem informovaná, co se mi nanáší na obličej. Moje pleť pak dlouho vydrží svěží a spokojená. Všem vřele doporučuji. Ať prožijí úžasný zážitek, stejně jako já, pokaždé, kdy tuto proceduru absolvuji. A pak se budou těšit na další, stejně jako já. Paní Šárce moc, moc děkuji, že nabízejí i tuto proceduru.
– Iveta Vargová

Je mi 60+ a během uplynulých let jsem používala i hodně značkových krémú a sér. Z přírodní kosmetiky od paní Šárky je však moje pleť úplně nadšená a mohu jen doporučit – sérum, noční krém, který se ve větší vrstvě dá použít i jako maska a nádherná vůně denního krému mi od samého rána  zpříjemňuje každý den. Pleť mám vláčnou a vyživenou a jsem vděčná, že jsem měla možnost tuto péči bez chemie „objevit“. Děkuji! 
– Ivana Endlicherová


Mám zájem o unikátní ošetření pleti

Sdílejte na sociálních sítích

Rady a tipy pro váš lepší život

Všechny články

© Chambre de Charme s.r.o.
ochrana osobních údajů | cookies | všeobecné obchodní podmínky

Vytvořil MD webdesign - tvoříme obchodně úspěšné weby
Foto: Tomáš Kučera