Vyřešíme vaše fyzické, psychické a vztahové potíže

Zůstaňne v kontaktu
RSS Facebook

Myslete na vaše zdraví. Navštivte naši 1. terapeutickou restauraci v Brně

Chcete zhubnout do plavek, ale bez jo-jo efektu? Přitom výrazně zlepšit svoje zdraví, svalový tonus, paměť a soustředění? Chcete znovu dobře spát, myslet pozitivně a umět se radovat z běžného života?

Nasyťte svoje buňky

Pokud jste na předchozí otázky odpověděli ANO, nasyťte tedy svoje buňky. Neboli skutečnou podstatu svého těla, ne buňky podkožního tuku. A co víc – vaše tělo bude skutečně spokojené, proto už nebudete muset pořádat večerní nájezdy na ledničku.

Jaké suroviny jsou pro nás klíčové?

Jsme 1.terapeutická restaurace. Pokrmy od nás jsou skutečným lékem. K vaření pokrmů používáme suroviny v jejich nejpřirozenější podobě. Vaříme ze:

  • skutečných brambor,
  • zeleniny,
  • ovoce,
  • luštěnin,
  • hub,
  • ořechů
  • a nebo obilovin.

Nepoužíváme průmyslově zpracované polotovary. Při vaření používáme výhradně za studena lisovaný slunečnicový olej, který se vyznačuje pro tělo velmi dobrým poměrem nasycených a nenasycených mastných kyselin. Což je pro buňky těla zcela zásadní.

ČTĚTE TAKÉ ČLÁNEK: Na jaká jídla se můžete těšit v naší restauraci? A kdo vám je bude připravovat?

Vaříme pokrmy, ze kterých získáte maximum živin

Tím, že vaříme ze surovin v jejich nejpřirozenější podobě, připravujeme potravu, které vaše tělo bude dobře rozumět. Takové potraviny tělo geneticky velmi dobře zná a umí si z nich vzít maximum živin.

Stravě rozumí dokonale a dokáže ji zpracovat téměř beze zbytku, a proto nemá zapotřebí některé části potravy ukládat do podkožního tuku a tím ho i navyšovat.

Naše pokrmy jsou zcela veganské a i tím jsou lehce a dokonale stravitelné. Takto vařené pokrmy podporují činnost vnitřních orgánů těla. A toto je naše specialita.

Vaříme tématicky

Dokážeme vařit tématicky. A to pokrmy, které podpoří vaši slinivku, nebo játra. Připravujeme zkrátka léčivé pokrmy. Dokonce vaříme tématicky i k ročnímu období. Takže aktuálně vás naší stravou zahřejeme, ale brzy začneme měnit skladbu jídel – ze zimní na jarní.

A na vás už je, jestli si svoji porci sestavíte podle toho, jaká jídla jsou vám sympatická – klidně od každého něco. Nebo požádáte frontmana (vašeho průvodce v restauraci), aby vám doporučil pokrm podle toho, čeho chcete u svého těla docílit.

Co při vaření nepoužíváme?

Nepoužíváme klasickou pšenici a sóju, ani výrobky z nich. Pšenice už totiž nemá nic společného s tou původní:

  • obsahuje velké množství lepku,
  • je geneticky modifikovaná
  • a tělu tím neprospívá – spíše naopak.

Sója je také geneticky modifikovaná a těžce stravitelná.

ČTĚTE TAKÉ ČLÁNEK: Máme otevřeno! Co můžete ochutnat v naší 1. terapeutické restauraci?

Kdo o vás bude v restauraci pečovat?

A to nejlepší na konec. V naší restauraci pracují lidé, kteří se o vás s láskou postarají. Svoji práci dělají s vášní. Jsou to srdcaři a nadšenci, kteří v tom vidí velký smysl. A upřímně mají radost ze všech našich stálých, ale i nových hostů.

Proto přiveďte své tělo do 1.terapeutické restaurace na Starobrněnské 9 v Brně a my už se vám o něj postaráme❤️.

Chcete se o stravě dozvědět víc?

Pokud vás toho o stravě zajímá víc, přihlaste se na naše prakticky zaměřené semináře:

Chcete dostávat upozornění na nové články?

Registrujte se a dostávejte na svůj e-mail upozornění na nové články v blogu.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním vaší e-mailové adresy pro zasílání upozornění na nové články, a případně novinky a akce studia, po dobu maximálně 5 let. Odhlásit se můžete kdykoliv jediným kliknutím v každém e-mailu. Jak vaše údaje chráníme »

© Chambre de Charme s.r.o.
ochrana osobních údajů | cookies | všeobecné obchodní podmínky

Vytvoril MD webdesign - tvoříme obchodně úspešné weby
Foto: Tomáš Kučera