TIP: Máme pro vás novou knihu Dlouhověkost? Žádný problém! » zjistěte více

Máme otevřeno! Co můžete ochutnat v naší 1. terapeutické restauraci?

21. 11. 2019 | Novinky

V poslední době jsme prakticky veškerou naší energii věnovali především do otevření 1. terapeutické restaurace v Brně. A nyní nás již můžete navštívit. Na co se u nás můžete těšit a jaká je filozofie našeho podniku?

Jak to v naší restauraci chodí?

Každá potravina má svůj specifický vliv na zdraví našich orgánů. Některé dokáží organizmus posílit, jiné jej ohřát, nebo naopak ochladit. V případě, že se naše tělo vychýlí z rovnováhy, projeví se to určitými zdravotními potížemi.

Jelikož v naší restauraci přesně víme, jaké potraviny mají na tělo jaký vliv, vaříme pokrmy rozdělené do několika skupin.  A to podle toho, jakým způsobem podporují jednotlivé orgány v našem těle.

Vy si následně můžete sestavit svoji porci jídla přesně podle svých potřeb. Pokud si nebudete vědět rady, neváhejte se kdykoliv obrátit na našeho terapeuta, který je v restauraci neustále přítomen. Pomocí rychlé diagnostiky z jazyka vám dokáže doporučit skupiny pokrmů, které jsou pro váš organizmus v dané chvíli nejvhodnější.

Víte, že v naší restauraci vaří naši terapeuti osobně? Pro výslednou kvalitu pokrmů je totiž rozhodujícím faktorem zejména energie, která je do jídla při vaření vložena.

Vaříme bez dochucovadel

V naší restauraci si zakládáme na tom, aby jídla byla opravdu kvalitní a tělu předávala všechny důležité živiny. Naše pokrmy se proto dají nazvat i jako buněčná výživa, což znamená, že dokonale vyživí buňky vašeho těla. Zároveň jsou lehká a prakticky proto nezatíží ani váš trávicí systém.

Naše pokrmy neobsahují:

Veškeré suroviny používáme v jejich nejpřirozenější podobě. Vaříme především z luštěnin, obilovin, zeleniny, ovoce, ořechů a nejrůznějších semínek. Používáme za studena lisovaný slunečnicový olej a veškerá jídla jsou přirozeně bezlepková.

Postupně se snažíme hledat neustále lepší a lepší dodavatele. A postupem času bychom si rádi suroviny do naší restaurace pěstovali sami.

Po jídle přijde dobrý pocit

V naší restauraci nám záleží na tom, abyste se dobře a zdravě najedli. To ale není vše. Důležité je pro nás totiž také to, abyste po jídle měli skvělý pocit, který vám dlouho vydrží. Díky tomu uvidíte svůj život v mnohem pozitivnějším světle a budete sami sobě vytvářet světlejší a spokojenější budoucnost.

Přijďte ochutnat sami

Chcete si naši restauraci prohlédnout na vlastní oči a ochutnat naše pokrmy? Navštivte nás. Otevřeno pro vás máme každý pracovní den od 8 do 20 hodin. Najdete nás na Starobrněnské ulici č. 9 v Brně.

Těšíme se na vás.

Zajímá vás o stravě více?

Pravidelně pořádáme také semináře věnované vlivu jednotlivých potravin na naše zdraví. Navštivte je a získejte lepší přehled:

Sdílejte na sociálních sítích

Rady a tipy pro váš lepší život

Všechny články

© Chambre de Charme s.r.o.
ochrana osobních údajů | cookies | všeobecné obchodní podmínky

Vytvořil MD webdesign - tvoříme obchodně úspěšné weby
Foto: Tomáš Kučera