TIP: Máme pro vás novou knihu Dlouhověkost? Žádný problém! » zjistěte více

Již 25.5. pro vás znovu otevřeme restauraci

18. 5. 2020 | 1. terapeutická restaurace

Bylinkové limonády

Již 25. května pro vás znovu otevřeme brány naší restaurace. Momentálně je v provozu pouze naše zahrádka, ale ta je otevřená pouze do doby, než zcela otevřeme naši restauraci. Na co se nově můžete těšit a co jsme si pro vás připravili pro první otevírací den?

Na jaká jídla se teď můžete těšit?

Lehká letní jídla

Při plném provozu se opět vrátíme k vaření plnohodnotného menu. V tomto období se můžete těšit především na lehká jídla jemně laděná do léta, protože již v červnu začíná biologické léto.

Na své si proto přijdou milovníci:

Z obilovin budeme používat především:

Obnovovat se bude především srdce a tenké střevo. Emocí srdce je přitom radost. V létě by měl mít člověk mít možnost dopřát si hudbu, tanec a další aktivity, které radost podporují. Právě v tomto období zároveň máme tendenci užívat si každý den naplno až do pozdního večera.

ČTĚTE TAKÉ ČLÁNEK: Od 11.5. opět otevíráme naše studio. Co je u nás nového?

Nově bude pivo a bylinkové limonády

Bylinkové limonádyNově vám v naší restauraci nabídneme nefiltrované, nepasterizované pivo a rozšíříme nabídku kvalitních vín z malého rodinného vinařství na jihu Moravy.

Novinkou jsou i bylinkové limonády, které vyrábíme pouze macerací bylin v chladu. Limonády jsou aromatické, osvěžující a obsahují léčivé účinky bylin.

Aktuálně se budete moct těšit na:

Dále pro vás vyvíjíme vinný střik s ovocem a bylinkami. Jedná se o zajímavý, osvěžující nápoj s malinkým množstvím alkoholu. 

ČTĚTE TAKÉ ČLÁNEK: Jak na jarní detoxikaci (1): Zaměřte se na správné dýchání

Prodloužená otevírací doba

Již v průběhu nouzového stavu jsme otevírací dobu prodloužili i na víkendy a svátky, a stejně tak to zůstane i nyní. První otevírací den, tedy 25. května, budeme ke každému jídlu zdarma podávat sklenici piva, vína, nebo limonády, případně šálek čaje či kávy. Už teď se na vás moc těšíme.

ČTĚTE TAKÉ ČLÁNEK: Jak na jarní detoxikaci (2): Pusťte se do cvičení

Ve studiu zavádíme víkendový provoz

V našem studiu Tradiční čínské medicíny zavádíme víkendový provoz. Zatím se jedná pouze o soboty, ale brzy budeme pracovat i v neděli. Snažíme se tím vyjít vstříc všem, kteří pracují v zahraničí, nebo do Brna jezdí jen na návštěvy.

Sdílejte na sociálních sítích

Rady a tipy pro váš lepší život

Všechny články

© Chambre de Charme s.r.o.
ochrana osobních údajů | cookies | všeobecné obchodní podmínky

Vytvořil MD webdesign - tvoříme obchodně úspěšné weby
Foto: Tomáš Kučera