Vyřešíme vaše fyzické, psychické a vztahové potíže

Zůstaňne v kontaktu
RSS Facebook

Od 11.5. opět otevíráme naše studio. Co je u nás nového?

Již 11.5.2020 znovu otevřeme brány našeho studia. Během karantény jsme pro vás připravili několik novinek, které vám nyní představíme.

Všichni zaměstnanci ovládají základy akupunktury

Od 11.5.2020 začneme znovu pracovat v plném počtu. Abych ovšem zvládla vyrovnat škody vzniklé omezením provozu, musela jsem upravit ceny i chod studia.

Nově všichni zaměstnanci studia ovládají alespoň základní akupunkturní sestavy

To znamená, že pokud přijdete na meridiánovou masáž a budete mít psychické, trávicí, dýchací, vylučovací, nebo jiné potíže, ekzémy, alergie, bude vás bolet hlava, nebo budete mít migrénu, současně s čištěním meridiánů vám může být aplikována i akupunktura na vaše potíže, která vám přinese úlevu. Pokud  s tím budete souhlasit.

Metodu čištění meridiánů jsem upravila tak, že nutně nemusí být bolestivá. Stále je možné meridiány čistit za pomocí qua-shy, tedy stejně průrazně a bolestivě, jako dříve. Ale nová metoda je daleko šetrnější a velmi efektivní. A pro vás určitě příjemnější.

ČTĚTE TAKÉ ČLÁNEK: Proč koronavirus nepůsobí na všechny stejně

Provádíme dva druhy ošetření

Stále provádíme dva druhy ošetření:

1. Terapie

Při terapii se terapeut zaměřuje primárně na příčinu vašich potíží. Při každé terapii také zkontroluje, zda se vaše léčba ubírá správným směrem a tempem. Aplikuje akupunkturu a za pomocí otázek a různých dalších diagnostických metod si zmapuje přesný stav, ve kterém se nacházíte. A díky tomu dokáže přesně určit směr dalšího postupu.

Donedávna jsem terapie dělala sama a teprve nedávno jsem na toto místo přibrala kolegyni Karolínu Možíšovou. Přičemž první vyšetření a stanovení příčiny, jakož i hlavní linie léčby je stále v mé kompetenci. Karolína sleduje hlavní linii léčby a svoji práci terapeutky provádí v souladu s touto hlavní linií. Karolína provádí pokračovací terapie, ty provádím nadále i já.

2. Masáž

Při masáži se masér zaměřuje primárně na vaše tělo. Masér pracuje podle zadání terapeuta, ale pokud máte akutní potíže, nadřadí je nad původní zadání masáže. A řeší je akupunkturou, nebo masáží. Všichni maséři jsou v akupunktuře daleko zdatnější než před omezením provozu. Přesto, pokud si nebudete akupunkturu přát, nebude vám aplikována.

Nově si budete moct vybrat, kdo o vás bude dlouhodobě pečovat.

ČTĚTE TAKÉ ČLÁNEK: Jak na jarní detoxikaci (2): Pusťte se do cvičení

3 cenové kategorie

Cenově jsme nově rozděleni do tří kategorií:

  • 1 400 Kč stojí terapie u mě
  • 1 200 Kč stojí terapie u Karolíny
  • 1 000 Kč stojí masáž

Délka terapií i masáží zůstala stejná: 60 min terapie, nebo masáž + 30 min konzultace a odpočinek po terapii zdarma. 

Tyto ceny platí od 11. 5. 2020. Věřím, že ve výsledku povedou změny k vaší větší spokojenosti a pobyt u nás bude pro vás příjemný a efektivní.

Chcete dostávat upozornění na nové články?

Registrujte se a dostávejte na svůj e-mail upozornění na nové články v blogu.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním vaší e-mailové adresy pro zasílání upozornění na nové články, a případně novinky a akce studia, po dobu maximálně 5 let. Odhlásit se můžete kdykoliv jediným kliknutím v každém e-mailu. Jak vaše údaje chráníme »

© Chambre de Charme s.r.o.
ochrana osobních údajů | cookies | všeobecné obchodní podmínky

Vytvoril MD webdesign - tvoříme obchodně úspešné weby
Foto: Tomáš Kučera