Seminář Čchi-kung I

30. 10. 2022 | Celostní medicína

Studio Chambre de charme pořádá třídenní pobytový seminář Čchi-kung I, na který v budoucnu budou navazovat ještě další dva díly.

Čchi-kung

Tělo je geniální energetický stroj a jako každý stroj – funguje na energii. Pod povrchem Vaší pokožky se nadchází sofistikovaná distribuční síť energie potřebné pro chod těla. Nazýváme ji soustavou meridiánů. Obvykle obsahuje elektrické napětí o síle 0,7 V, ale u člověka praktikujícího energetická cvičení je to napětí o dost vyšší. K harmonickému a zdravému stavu člověka je třeba, aby napětí bylo rovnoměrně rozprostřené ve všech meridiánech, protože  meridiánové stavy přepětí, podpětí a blokády energie  u člověka způsobují nekomfortní stavy, až skutečná onemocnění.

Cvičením Čchi-kung lze lehce dosáhnout vyrovnaného a dokonce i navýšeného stavu energie v těle člověka, což je stav velmi příjemný a přirozený.

Podrobnosti o semináři

Seminář se bude konat od 17.2.2023 14:00 hod do 19.2.2023 14:00 hod na překrásné, energeticky plné Kubasově chalupě na úpatí Orlických hor, v Sudislavi nad Orlicí. Chalupa je na kopci, odkud je krásný výhled na okolní krajinu. Rodinné dědictví pan Kubas spravoval zpočátku sám, později za pomocí kamarádů. A je to tam velmi cítit. Rodinná, hřejivá energie a svěží síla všudypřítomného dřeva. Pokoje jsou krásné, dřevěné, historické roubené, nebo v Toskánském stylu. Ceny ubytování se pohybují mezi 1100,- Kč až 1600,- Kč za pobyt. Ceny jsou různé v závislosti na počtu postelí v pokoji (2 – 7). Sami si zvolíte, kde budete chtít spát.

Strava – bude nám vařit paní kuchařka, která velmi dobře umí veganskou stravu. Pokud by to šlo, preferujeme pro všechny veganskou a vegetariánskou (výbornou) stravu – především kvůli energii – bude se Vám lépe cvičit. Ale pokud by někdo potřeboval masitou stravu, zařídíme to. Celodenní strava od páteční večeře po nedělní oběd bude stát 1000,- Kč.

Cvičit budeme na ohromné, krásné, dřevěné voňavé půdě se zvukovou aparaturou, kterou také využijeme.

Bude to nevšední zážitek, tím si můžete být jisti.

Cena semináře je 3600,- Kč.

Pokud byste toto chtěli zažít, přihlaste se prosím smskou na 727 975 085.

Slečna asistentka Vám pošle dotazník, který vyplníte, vystavíme Vám zálohovou fakturu a po uhrazení budete přihlášeni.

Program semináře:

Pátek:

Sobota:

Neděle:

Budu Vás provázet celým seminářem a věřím, že moje mnohaleté zkušenosti v této oblasti pro Vás budou velkým přínosem.

Za studio Chambre de charme

Šárka Eggerová

 

Storno podmínky:

Sdílejte na sociálních sítích

Rady a tipy pro váš lepší život

Všechny články

© Chambre de Charme s.r.o.
ochrana osobních údajů | cookies | všeobecné obchodní podmínky

Vytvořil MD webdesign - tvoříme obchodně úspěšné weby
Foto: Tomáš Kučera