TIP: Máme pro vás novou knihu Dlouhověkost? Žádný problém! » zjistěte více

Otevíráme pro vás novou pobočku v Praze

10. 5. 2024 | Novinky

Máme pro vás skvělou zprávu. Už v červnu pro vás otevíráme zbrusu novou pobočku v Praze. Na co se můžete těšit? Jakých seminářů se můžete zúčastnit? A jak probíhá naše netradiční kosmetika? 

Co nás vedlo k otevření pražské pobočky

V průběhu několika posledních let máme v našem brněnském studiu v péči poměrně velkou část klientů z Prahy, Benešova, Berouna a dalších měst blízko Prahy. Klienti s námi zůstali ještě z dob, kdy jsme v pražských Vršovicích měli pobočku. To bylo v roce 2019. Pronajala jsem si jednu místnost a spolu se dvěma kolegyněmi jsme do Prahy dojížděly, střídaly jsme se po týdnu. Klientela se nám velmi rychle rozrostla, daleko rychleji, než by kdokoliv z nás čekal.

Klientů sice přibývalo, ale náš prostor a počet terapeutů byl stále stejný. Rezestupy mezi jednotlivými terapiemi klienta se prodlužovaly a progres už nebyl tak rychlý, jak bychom si všichni přáli a jak bylo potřeba. Mezitím jsem usilovně hledala nové prostory i nové kolegy. Ale obojí je dost specifické, a proto se dlouho nic a nikdo, kdo by nám pomohl situaci zvládnout, nenacházel.

Později do toho zasáhl Covid a tím byla epizoda pražské pobočky na čas uzavřená. Stáhla jsem se zpět do Brna a pražští klienti začali jezdit za námi na Moravu. Ve studiu s kolegy obdivujeme vytrvalost, se kterou k nám stále dojíždějí přes půl republiky a stále společně posunujeme hranice jejich zdravotního stavu a celkově životního stylu směrem, který si sami přejí.

Dlouho to vypadalo, že znovuotevření pražské pobočky je v nedohlednu. Až tento rok se moje kolegyně Kateřina vyjádřila ve smyslu, že by se ráda přestěhovala do Prahy, ale zároveň chce zůstat v týmu studia Chambre de Charme. Začala jsem pátrat po možnostech, jaká je současná situace, zda by byla příznivější, než v roce 2019. A skutečně se mi objevila možnost pronajmout nám prostory kolaudované jako nestátní zdravotní středisko, v Praze Žižkově.

Na co se v nových prostorách můžete těšit

Prostory v Praze jsou dost velké na to, aby nás již nemohl zaskočit tak rychlý nárůst klientely. V krátké době se nám povedlo najít i druhou kolegyni z Prahy, takže i základní startovací tým máme připravený. Tedy jednu terapeutku a jednu masérku, přičemž obě jsou v Praze na stálo.

Každý druhý týden budu v pražském studiu pracovat spolu s kolegyněmi a kdyby bylo potřeba, nějaký čas by se mnou dojížděli i brněnští kolegové, než se nám povede pražský tým dostatečně rozšířit.

Stále hledáme kolegy do Prahy, i do Brna, protože i brněnské studio stále roste a v poměrně krátké době i v Brně budeme potřebovat další prostor. Začínáme 11.6.2024 a když se teď dívám do diáře, celý první týden už je téměř plný, což je skvělá zpráva a skvělý začátek.

Jaké služby budeme nabízet

Když už tento článek věnuji naší milované, nově vzniklé pražské pobočce, podělím se s vámi i o další aktivity, kterým se v Praze také budeme věnovat.

Kosmetika

První z těchto služeb je kosmetika. Pokud se rozhodnete k nám na kosmetiku zavítat, čeká vás naprosté uvolnění svalové, nervové a cévní soustavy celého těla, protože to má přímý vliv na vzhled a stav obličeje. Dále vám dopřejeme rozsáhlou masáž obličeje, dekoltu, šíje a vlasové části a akupunkturu.

Uvolníme napětí mezi vašimi obratli, necháme vaše plotýnky, aby se napily mozkomíšního moku, neboť to velmi ovlivňuje stav pleti. Posílíme energii v meridiánech vyživujících pokožku obličeje a provedeme analýzu všech faktorů, ovlivňujících stav vaší pleti.

Set čtyř dílů seminářů

Kromě kosmetiky se s námi také můžete vzdělávat v našich seminářích. Vlajkovou lodí našich seminářů je set čtyř dílů, Samoléčebné procesy, Cesta do vlastního středu, Lehce dosažitelná úspěšnost a připravujeme i seminář Lehkost bytí.

V seminářích se seznámíte s tím:

V seminářích zjistíte, jak jednoduše se dají ovládat emoce, aniž byste je potlačovali, jak správně rozeznat a poté i nastavit a udržet úspěšný záměr. Také jak pracovat se situacemi, které jsou obecně považovány za negativní a jak z jakkoliv nepříznivé situace nakonec vždy vyjít jako vítěz. Jak ovládat svoji mysl, dát jí správný směr i kadenci a umět ji vypnout, když ji zrovna nepoužíváte.

Naučíte se moxovat, ošetřovat svoje meridiány qua-sha destičkou, vyrovnávat stav těla za pomocí akupresury. Osvojíte si základ hlubokého doteku, kterým v krátké chvilce propojíte a uvolníte celé tělo. Prakticky se naučíte zůstávat trvale napojeni na svoje vnitřní prostředí aniž byste byli odtrženi od reality. Naučíte se používat svůj vnitřní kompas a reagovat v souladu s ním. Naučíte se tvořit si svoji vlastní realitu zcela vědomě.

Už nebudete muset prožívat stavy nejistoty a obav z budoucnosti. Všechno můžete řídit vy. Není to těžké a už vůbec to není nudné. Je to velké dobrodružství. Cestování tak už nebude občasným ventilem vašeho života. Vaše realita vám bude tak příjemná a přirozená, že vám nakonec nebude až tak úplně moc záležet na tom, v jaké zemi, nebo v jaké roční době se nacházíte.

Objevíte skutečnou úspěšnost a zjistíte, že být úspěšný je snad ta nejjednodušší věc na světě. Vlastně tím směrem míří člověk přirozeně. Stačí si v cestě k úspěšnosti nebránit. Naučíte se dobíjet energii extra rychlým způsobem a zůstávat trvale v napojení na lepší a kvalitnější zdroje životní energie. Je to jen lehký výčet toho, co vám v našich seminářích můžeme předat, brzy už i v Praze.

Seminář Čchi-kung

Další ze seminářů je seminář Čchi-kung. Sestava na vyčištění a posílení funkcí šesti systémů těla. Při cvičení se uvolňují meridiánové dráhy, posiluje se energie všech vnitřních orgánů a tím i celého těla, energie se harmonizuje a cvičící to pociťuje jako klid a vyrovnanost. Pravidelné cvičení Čchi-kung posiluje a prohlubuje spánek, posiluje trávení a zrychluje metabolismus a detoxikaci těla.

Tyto a i více seminářů budeme postupně zařazovat i v Praze. Vyučuje se vždy o víkendu, oba dva dny od 9:00 do 18:00 hod, některé semináře v sobotu trvají o hodinu déle. Ke každému semináři dostanete všechny pomůcky a skripta, tedy skutečně se stačí jen zúčastnit a o všechno ostatní už se postaráme my. 

Startujeme už v červnu

Právě teď usilovně pracujeme na tom, abychom pro vás mohli novou pobočku otevřít co nejdříve. Začínáme 11. 6. 2024 a už teď se těšíme na vaši návštěvu.

Sdílejte na sociálních sítích

Rady a tipy pro váš lepší život

Všechny články

© Chambre de Charme s.r.o.
ochrana osobních údajů | cookies | všeobecné obchodní podmínky

Vytvořil MD webdesign - tvoříme obchodně úspěšné weby
Foto: Tomáš Kučera