TIP: Máme pro vás novou knihu Dlouhověkost? Žádný problém! » zjistěte více

Chambre de charme: Kosmetické ošetření v souladu s Vaším tělem

19. 6. 2022 | Novinky

Lidské tělo je geniální biologický stroj. Situace, které díky svému tělu prožíváme, nás posouvají dál, rosteme, získáváme nadhled, zrajeme a stáváme se vědomějšími. Bez těla a jeho zrcadlení by to nebylo možné.

Proč se na krásu musíme dívat z hlediska celostní medicíny?

Zrcadlení, nebo-li komunikace těla s námi se odehrává na bázi pocitů, symptomů, nebo displejů. A jedním z displejů, tedy míst, přes která tělo komunikuje, je právě obličej. Zrcadlí se na něm vše, co člověk prožívá a v jakém je stavu. Na obličeji je poznat momentální nálada člověka, v jakém psychickém i fyzickém stavu se člověk nachází, jaké je jeho vnitřní nastavení, zdravotní stav, emoce.

Jako geniální energetický stroj má tělo také skvěle konstruovaný napájecí a samozaléčovací systém. Je to velmi sofistikovaný rozvod energie v celém těle. Energie se celoživotně udržuje v energetických drahách zvaných „meridiány“ o síle napětí cca 0,7 V. Záleží na tom, jak člověk žije, jak se stravuje a čím se zabývá. Podle toho je jeho energie silnější, nebo slabší. Meridiány probíhají napříč celým tělem a některé z nich dosahují i do obličeje. Meridiány mají různou sílu a polaritu. Některé jsou více, či méně jangové, jiné zase více, či méně jinové.

Jin je síla, která tělo uvolňuje, jang je síla zpevňující.

Pokud člověk prochází obdobím nekonečných starostí s hlavou plnou myšlenek celý den a někdy i celou noc, málo odpočívá jak fyzicky, tak psychicky, jeho pleť stárne rychle. Jang meridiánů zodpovědných za výživu obličeje se rychle vyčerpává, už nedosahuje až do obličeje pleť se nevyživuje. Kolagenová a elastenová vlákna nemají dynamiku, kterou jim dřív dodávala jangová síla v meridiánu žaludku a tlustého střeva.

A proto ve studiu Chambre de charme provádíme kosmetické ošetření jinak, než je běžné.

Jak kosmetické ošetření probíhá?

Už při prvním ošetření zjistíme stav napětí ve Vašich meridiánech žaludku a tlustého střeva. Pokud je nedostatečné, napětí do meridiánu doplníme pomocí akupunktury tak, aby znovu dosahoval až do obličeje. Rozsáhlou masáží znovu probudíme elastenová a kolagenová vlákna a pokožku vyživíme veganskou kosmetikou v bio kvalitě. Během kosmetického ošetření se zaměříme i na psychosomatiku – zajímá nás, jak se to stalo, že napětí v meridiánech pokleslo a co je třeba změnit, aby neklesalo dál.

Některé úkony, které provádíme v rámci kosmetického ošetření jsou totožné s ošetřením v běžném kosmetickém salonu. Vyčistíme, ošetříme a vyživíme Vám pleť, upravíme obočí, ale hlavně najdeme příčinu nedostatečné výživy Vaší pleti a společně budeme pracovat na tom, aby byla Vaše pleť znovu spokojená. A je nám jedno, jestli jste žena, nebo muž, umíme i netradiční kosmetiku pro muže.

Pokud byste chtěli naše ošetření zažít, objednejte se na tel. čísle 727 975 085.

Těšíme se na Vás.

Sdílejte na sociálních sítích

Rady a tipy pro váš lepší život

Všechny články

© Chambre de Charme s.r.o.
ochrana osobních údajů | cookies | všeobecné obchodní podmínky

Vytvořil MD webdesign - tvoříme obchodně úspěšné weby
Foto: Tomáš Kučera