Vyřešíme vaše fyzické, psychické a vztahové potíže

Zůstaňne v kontaktu
RSS Facebook

Víte, jak u nás konkrétně probíhá terapie celostní medicíny?

Jak už jistě víte, brzy nás budete navštěvovat v nové pracovně. Připravila jsem pro vás pár rad, jak si pobyt u nás co nejvíce užít.

Kde nás nově najdete

Adresa nové pracovny je Starobrněnská 13. Jedná se o ulici v historickém centru Brna, spojnici Zelného trhu a Šilingrova náměstí. Provoz v této nové pracovně bude zahájen již 21.5.2018.

Jak to u nás chodí

Chystáte se absolvovat některou z našich nabízených procedur? Je to vaše premiéra a nejste si tak úplně jistí, jak to vlastně chodí? Přečtěte si, jak návštěva v našem centru zpravidla probíhá.

TIP: Zjistěte, jaké techniky celostní a čínské medicíny nabízíme. A vyberte si z nich tu pravou přesně pro vás.

Elektrosmog je u nás nežádoucí

Hned po vašem příchodu vás slečna asistentka požádá o to, abyste si změnili nastavení vašeho mobilního telefonu na režim letadlo. Je to z toho důvodu, že v pracovně máme přístroj, který eliminuje nežádoucí vlivy geopatogenních zón a elektrosmogu. Chceme vám zajistit energeticky čistý a příjemný prostor.

Půjčíme vám hebký župan

Při návštěvě si dále můžete rozmyslet, zda se budete chtít zdržet i po masáži nebo terapii. A prodloužit si tak chvíle relaxace. Pokud vás to láká, nabídne vám naše asistentka i pohodlný a hebký župan, který okamžiky odpočinku rozhodně povzbudí. O své osobní věci se přitom v průběhu návštěvy nemusíte obávat. Máme k dispozici speciální boxy pro jejich uložení, které jsou zapečetěny vaším podpisem

Relax na lehátku s chutným čajem

Ihned po proceduře vám naše asistentka připraví čaj. A to speciálně podle doporučení maséra nebo terapeuta. S osvěžujícím nápojem se následně přesunete do relaxační místnosti, ve které již na vás bude čekat volné lehátko. Tato místnost se používá pouze po terapii nebo masáži, nikoliv před ní.

TIP: Asistentky budou v nové pracovně přítomny celodenně. Klidně proto přijďte o něco dřív, ať se můžete aklimatizovat a v klidu se připravit.

Podlaha s blahodárným vlivem na chodidla

Dřevěnou podlahu v naší pracovně jsme pro vás napustili olivovým olejem, který má blahodárný vliv zvláště na bosé nohy. Pokud u nás nebudete chtít chodit bosky, doporučuji použít naše přezůvky a nechodit v ponožkách. Podlaha bude ještě nějaký čas lehce pouštět olej.

A změní se nějak ceny?

Ceny za služby zatím zůstávají stejné jako doteď. V průběhu několika dalších měsíců budeme cenu postupně upravovat v závislosti na vyšších nákladech. Ale nemusíte se bát, o všem vás budeme s předstihem informovat.

Přijďte si k nám odpočinout

Objednejte se na některou z našich procedur a zažijte krásné chvíle relaxace. Vypněte od každodenních starostí a užijte si chvilku jen sami pro sebe. Věříme, že se vám v naší nové pracovně bude líbit.

Za tým Chambre de charme
Šárka Eggerová

Chcete dostávat upozornění na nové články?

Registrujte se a dostávejte na svůj e-mail upozornění na nové články v blogu.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním vaší e-mailové adresy pro zasílání upozornění na nové články, a případně novinky a akce studia, po dobu maximálně 5 let. Odhlásit se můžete kdykoliv jediným kliknutím v každém e-mailu. Jak vaše údaje chráníme »

© Chambre de Charme s.r.o.
ochrana osobních údajů | cookies | všeobecné obchodní podmínky

Vytvoril MD webdesign - tvoříme obchodně úspešné weby
Foto: Tomáš Kučera