Vyřešíme vaše fyzické, psychické a vztahové potíže

Zůstaňne v kontaktu
RSS Facebook

Zhodnocení semináře: Samoléčebné procesy a techniky I.

První seminář Samoléčebné procesy a techniky I. je za námi. Byl parádní. Krásná energie, vzájemná spolupráce během celého semináře, naladění se na stejnou vlnu. Byl to zážitek, ze kterého se nikomu nechtělo vystupovat.

Scénář semináře byl daný, ale hodně ho ovlivnily i dotazy účastníků. Účastníci prožili spojení se svým tělem, poznali jeho strategii, vnímání, myšlení a rozhodování. Skrz masáž, moxování, qua-shu, akupresuru a Čchi-kung objevili a prožili sílu a lokalizace energetického systému těla. Objevili zcela jiný pohled na dosud běžně opomíjené děje v těle a celkově v životě. Ovládli svoji mysl, poznali tajemství emocí, naučili se rozpoznat skrytý záměr a vidět pod povrch interakcí. Ve večerních meditacích se napojili na nový, silnější zdroj energie.

Všichni účastníci byli pozornými studenty, kteří zcela naplno a pravdivě vstupovali do všech cvičení, interakcí a meditací. I když byl program velmi plný, ani na chvilku nepolevili v pozornosti. Do dnes dostáváme zprávy od účastníků o tom, jak nabité schopnosti obratem uplatnili ve své realitě.

Seminář se více, než povedl a průběh celé akce a reakce po ní nám ukazují, že je třeba to znovu a znovu opakovat. Proto další termín tohoto stejného semináře už je vypsán.

Věříme, že bude stejně silný, energický, mystický a realistický zároveň, jako ten předchozí. A moc se na Vás v něm těšíme.

Samoléčebné procesy a techniky I.

Chcete dostávat upozornění na nové články?

Registrujte se a dostávejte na svůj e-mail upozornění na nové články v blogu.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním vaší e-mailové adresy pro zasílání upozornění na nové články, a případně novinky a akce studia, po dobu maximálně 5 let. Odhlásit se můžete kdykoliv jediným kliknutím v každém e-mailu. Jak vaše údaje chráníme »

© Chambre de Charme s.r.o.
ochrana osobních údajů | cookies | všeobecné obchodní podmínky

Vytvoril MD webdesign - tvoříme obchodně úspešné weby
Foto: Tomáš Kučera