Vyřešíme vaše fyzické, psychické a vztahové potíže

Přihlásit se

Zůstaňne v kontaktu
RSS Google+ Facebook

Řešení problémů ve vztahu, zaměstnání a životě

Zjistěte, jak vám moje terapie úspěšně pomůže vyřešit problémy ve vztazích, v pracovním a osobním životě.


Jaké problémy terapie úspěšně vyřeší

Trápí vás

Stále stejně špatný výběr partnera, povolání, obchodního partnera, odcizení se ve vztahu, nefungující vztahy s rodinou, se zaměstnanci, nadřízenými, podřízenými, klienty.

Obsah terapie

V rámci terapie se nejdříve postarám o uvolnění celého vašeho energetického systému. A poté budeme společně pracovat na postupné změně vašeho vztahu k sobě samým.

Příklad terapie


Vaše terapie krok za krokem

Doporučuji 3-5 terapií po 14 dnech, později po měsíci (pokud se budete držet strategie, jinak 1-2x týdně).

KROK 1: První terapie

Výsledky diagnostiky z tepu a jazyka si během první terapie ověřím na reflexních a svalových zónách těla. Čeká vás čistá masáž bez akupunktury.

KROK 2: Druhá terapie

Cílem druhé terapie je uvolnění, vyrovnání a rozpuštění napětí. Tato část obsahuje akupunkturu. Tu lze případně nahradit baňkováním, škrabkou qua-sha a moxováním.

KROK 3: Návazné terapie

Další terapie postupně rozvolňují ztuhlý svalový systém tlačící na vegetativní nervy a detailně čistí všechny energetické dráhy. Na konci každé terapie stanovíme strategii  – co je třeba udělat k trvalému zlepšení zdravotního stavu.

KROK 4: Změna stravy

V dalším kroku připravíte svůj dvoutýdenní jídelníček a společně v něm uděláme vhodné změny. A to tak, aby každá změna probíhala pozvolna a zcela přirozeně.

KROK 5: Udržovací fáze

Jakmile se váš zdravotní stav stabilizuje do podoby, s níž jste spokojení, terapie přejde do udržovacího stádia. V této fázi už o sebe budete schopni pečovat sami. A mou terapii si už budete jen užívat.

Cena terapie


Příklad terapie

Délka léčby je přímo úměrná době, po kterou potíže trvají. Délku léčby pozitivně ovlivníte sami svou vstřícnou spoluprací.

Kdo

Žena, 39 let, podnikatelka.

Diagnóza

Z ekonomického hlediska byla velmi úspěšná, ale z hlediska vztahů zcela neúspěšná. S manželem si už řadu let neměli co říct, děti už ji nepotřebovaly a zaměstnanci ve firmě si podávali dveře.

Také se delší dobu léčila na onemocnění štítné žlázy a na nepravidelnou menstruaci. Stále častěji přicházely deprese a úzkosti, které obvykle řešila alkoholem. Nemohla spát.

Nechápala, proč se jí ve vztazích nedaří. Chtěla, aby v rodině i ve firmě byli všichni spokojení.

Průběh terapie

Při první masáži se vůbec nedokázala uvolnit. Neustále mluvila o všech možných situacích, které by se mohly nepodařit, co všechno nestíhá a nezvládá. A co dělají špatně ostatní.

Při druhé terapii jsem na základě diagnostiky z tepu i jazyka použila akupunkturu. Jak jehličky působily, přestala mluvit a usnula. Tato jsme pokračovaly i při dalších návštěvách. Vždy se přihnala jako vichřice a odcházela vláčná a spokojená.

Hledání příčiny

Postupně si sama začala všímat a uvědomovat, že se chová jako muž. Vše muselo být hned a přesně tak, jak si to v mysli připravila. A pokud se situace stočila jinam, chovala se agresivně a nepřátelsky.

Sama se začala zajímat o ženskou energii a ženský přístup. Učila se přijímat změny, které jí život přináší. Ve všem začala vidět tu pozitivní stránku a vše jí začalo dávat smysl.

Výsledek terapie

Po několika letech dokázala brát svoje nejbližší a lidi kolem sebe takové, jací jsou. Dnes už je spokojená i sama se sebou. Změnila svoje hodnoty.

Svoji firmu řídí spíše intuitivně, přesto je ekonomicky úspěšnější než dřív. Přitom má dostatek času na sebe i svoji rodinu.

Manželství se jí zachránit nepodařilo, ale všechny ostatní vztahy fungují skvěle.

Poptávka vstupní konzultace


Kolik vás bude stát úspěšné vyřešení vašich problémů

Co máte v ceně

  • Vstupní a výstupní konzultace
  • 10 minut relaxace po terapii
  • BONUS: bylinné čaje a další relaxace
Kdo provádí Cena/hod.
Terapeut (Šárka Eggerová) + 30 minut diagnostika a relaxace 1 000 Kč
Masér 800 Kč

TIP: Sami si vyberte, ke komu chcete chodit. Doporučujeme minimálně 1 návštěvu terapeutky na 2  návštěvy masérů. Jedině terapeutka totiž může provádět diagnostiku a vyhodnocování vašeho pokroku.


Poptávka vstupní konzultace

Odešlete prosím následující formulář a naplánujeme si spolu vstupní konzultaci.

© Šárka Eggerová | všechna práva vyhrazena

Vytvořil MD webdesign - tvoříme obchodně úspěšné weby

Top