Vyřešíme vaše fyzické, psychické a vztahové potíže

Zůstaňne v kontaktu
RSS Facebook

Řešení problémů ve vztahu, zaměstnání a životě

Zjistěte, jak vám moje terapie úspěšně pomůže vyřešit problémy ve vztazích, v pracovním a osobním životě.


Jaké problémy terapie úspěšně vyřeší

Trápí vás povolání, špatný výběr partnera…

…obchodního partnera, odcizení se ve vztahu, nefungující vztahy s rodinou, se zaměstnanci, nadřízenými, podřízenými, klienty.

Obsah terapie

V rámci terapie se nejdříve postarám o uvolnění celého vašeho energetického systému. A poté budeme společně pracovat na postupné změně vašeho vztahu k sobě samým.


Vaše terapie krok za krokem

Doporučuji 10 terapií po 14 dnech, později po měsíci (pokud se budete držet strategie, jinak 1-2x týdně).

KROK 1: První terapie

Výsledky diagnostiky z tepu a jazyka si během první terapie ověříme na reflexních a svalových zónách těla. Čeká vás také akupunktura. Tu lze případně nahradit baňkováním, škrabkou qua-sha a moxováním. Na závěr terapie vám vysvětlíme příčinu potíží a navrhneme následný postup.

KROK 2: Návazné terapie

Návazné terapie absolvujete u masérů. Ti dobře ovládají techniky tradiční čínské medicíny včetně masáže meridiánůakupunktury.

Tyto terapie vedou psychosomaticky = masér vám bude překládat řeč vašeho těla podle toho, co na něm vidí.  A poradí vám ohledně stravy a životního stylu.

Po masážích a terapii si můžete příjemně odpočinout.

KROK 3: Můj dohled v průběhu terapií

S maséry se pravidelně scházím, aby mi referovali  o vašem pokroku. Společně řešíme vaše dotazy a přání. A procházím také písemné záznamy z vašich masáži a průběžně navrhuji a opravuji další postup.

Během celého procesu terapií máte k dispozici mé telefonní číslo a můžete se na mě obrátit s jakýmkoli tělesným, či duševním trápením. Poradím vám, jak vaše potíže řešit.

KROK 4: Kontrolní terapie

Po skončení první sady terapií se spolu opětovně potkáme. Zkontroluji váš stav a ošetřím vás rozsáhlou akupunkturou. Následně stanovím nový směr terapií pro další období.

KROK 5: Udržovací fáze

Jakmile se váš zdravotní stav stabilizuje do podoby, s níž jste spokojení, terapie přejde do udržovacího stádia. V této fázi už o sebe budete schopni pečovat sami. A mou terapii si už budete jen užívat.


Příklad terapie

Délka léčby je přímo úměrná době, po kterou potíže trvají. Délku léčby pozitivně ovlivníte sami svou vstřícnou spoluprací.

Kdo

Žena, 39 let, podnikatelka.

Diagnóza

Z ekonomického hlediska byla velmi úspěšná, ale z hlediska vztahů zcela neúspěšná. S manželem si už řadu let neměli co říct, děti už ji nepotřebovaly a zaměstnanci ve firmě si podávali dveře.

Také se delší dobu léčila na onemocnění štítné žlázy a na nepravidelnou menstruaci. Stále častěji přicházely deprese a úzkosti, které obvykle řešila alkoholem. Nemohla spát.

Nechápala, proč se jí ve vztazích nedaří. Chtěla, aby v rodině i ve firmě byli všichni spokojení.

Průběh terapie

Při první masáži se vůbec nedokázala uvolnit. Neustále mluvila o všech možných situacích, které by se mohly nepodařit, co všechno nestíhá a nezvládá. A co dělají špatně ostatní.

Při druhé terapii jsem na základě diagnostiky z tepu i jazyka použila akupunkturu. Jak jehličky působily, přestala mluvit a usnula. Tato jsme pokračovaly i při dalších návštěvách. Vždy se přihnala jako vichřice a odcházela vláčná a spokojená.

Hledání příčiny

Postupně si sama začala všímat a uvědomovat, že se chová jako muž. Vše muselo být hned a přesně tak, jak si to v mysli připravila. A pokud se situace stočila jinam, chovala se agresivně a nepřátelsky.

Sama se začala zajímat o ženskou energii a ženský přístup. Učila se přijímat změny, které jí život přináší. Ve všem začala vidět tu pozitivní stránku a vše jí začalo dávat smysl.

Výsledek terapie

Po několika letech dokázala brát svoje nejbližší a lidi kolem sebe takové, jací jsou. Dnes už je spokojená i sama se sebou. Změnila svoje hodnoty.

Svoji firmu řídí spíše intuitivně, přesto je ekonomicky úspěšnější než dřív. Přitom má dostatek času na sebe i svoji rodinu.

Manželství se jí zachránit nepodařilo, ale všechny ostatní vztahy fungují skvěle.


Kolik vás bude stát úspěšné vyřešení vašich problémů

Co máte v ceně

  • 60 minut vstupní konzultace, diagnostika, akupunktura, masáž
  • 30 minut relaxace a závěrečná konzultace po terapii
  • BONUS: bylinný čaj na míru pro vás
Kdo provádíCena
Terapeutka2 000 Kč/90 min
Masér/ka1 600 Kč/90 min

TIP: Poznejte práci všech masérů. Každý z nich do své práce vkládá specifickou, originální přidanou hodnotu.


Poptávka vstupní konzultace

Odešlete prosím následující formulář a naplánujeme si spolu vstupní konzultaci.

© Chambre de Charme s.r.o.
ochrana osobních údajů | cookies | všeobecné obchodní podmínky

Vytvoril MD webdesign - tvoříme obchodně úspešné weby
Foto: Tomáš Kučera